Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 134
      [name] => Partnerid IKT valdkonnas
      [slug] => ict-partners
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 134
      [taxonomy] => partnerkategooria
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 3
      [filter] => raw
      [term_order] => 0
    )

  [1] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 135
      [name] => Partnerid tervisetehnoloogia valdkonnas
      [slug] => healthtechnologies-partners
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 135
      [taxonomy] => partnerkategooria
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 13
      [filter] => raw
      [term_order] => 0
    )

  [2] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 136
      [name] => Partnerid rohetehnoloogia valdkonnas
      [slug] => greentech-partners
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 136
      [taxonomy] => partnerkategooria
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 1
      [filter] => raw
      [term_order] => 0
    )

  [3] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 29
      [name] => Eesti partnerid
      [slug] => estonian-partners
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 29
      [taxonomy] => partnerkategooria
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 19
      [filter] => raw
      [term_order] => 2
    )

  [4] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 96
      [name] => Personalivahenduse partnerid
      [slug] => hr-partners
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 96
      [taxonomy] => partnerkategooria
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 9
      [filter] => raw
      [term_order] => 3
    )

  [5] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 75
      [name] => Rahvusvahelised partnerid
      [slug] => international-partners
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 75
      [taxonomy] => partnerkategooria
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 53
      [filter] => raw
      [term_order] => 4
    )

)

Partnerid IKT valdkonnas

ITL ITL on info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga (IKT) tegelevaid ettevõtteid ja organisatsioone ühendav erialaliit. ITLi kuuluvate ettevõtete käive moodustab üle 75% Eesti IKT-sektori kogukäibest.
Eesti Elektroonikatööstuse Liit Liidu eesmärgiks on muuta maailma ühe kiiremini areneva tööstussektori Eestis tegutsevate ettevõtete, teadus- ja haridusasutuste koostöö sisulisemaks tagamaks sektori konkurentsivõime. Vt ka cluster.estonianelectronics.eu
Clusterize Business Roaming Agreement Business Roaming Agreement on piiriülene ettevõtlustoe võrgustik, mis annab IKT valdkonna ettevõtetele võimaluse tasuta kasutada sihtriigi partnerite juures kontorit või osaleda sündmustel.

Partnerid tervisetehnoloogia valdkonnas

Tartu Biotehnoloogia Park Tartu Biotehnoloogia Park pakub arendus- ja konsultatsiooniteenuseid biotehnoloogia, meditsiini ja veterinaarmeditsiini ettevõtetele ning teadusasutustele, rendib tegevuseks ruume ning toetab koostöösidemete sõlmimisel.
bvitg bvitg on Saksamaa tervise-IT assotsiatsioon
Copenhagen Bio Science Park Copenhagen Bio Science Park on Taanis asuv teaduspark, mis tegeleb biotehnoloogia, meditsiini ja farmaatsia arenguga.
ECHAlliance ECHAllience toob kokku kogukonna tervise ja sotsiaalse heaolu ettevõtetest, kel on soov koos arendada tervisetehnologiat.
FIHTA – Healthtech Finland Finpro aitab Soome SME-del jõuda välistugudele.
Forum MedTech Pharma Forum MedTech Pharma aitab leida meditsiinisektorile ärikontakte ja jagab know-howd.
Insight BioVentures Insight BioVentures pakub strateegilist ja operatiivset nõu terapeautilise immunobioloogilises valdkonnas.
Medical Valley Medical Valley on juhtiv meditsiiniinseneeria klaster
ScanBalt ScanBalt on Balti ja Läänemere regiooni tervise ja biotehnoloogia kogukond.
Swedish MedTech Swedish Medtech on meditsiinitehnoloogia assotsiatsioon, kuhu kuulub ca 170 ettevõtete.
The Atlanpole Biotherapies The Atlanpole Biotherapies on biomeditsiini klaster Saksamaal.
Welfare Tech Welfate Tech on Taani innovatsiooni ja äriarenduse hub tervisetehnoloogia, sotsiaalteenuste ja koduhoolduse ettevõtetele.
Sotsiaalministeerium Sotsiaalministeerium on Eesti sotsiaal-, tervise- ja tööpoliitika eestvedaja.

Partnerid rohetehnoloogia valdkonnas

Keskkonnaministeerium

Eesti partnerid

Tallinna Tehnikaülikool Tartu Ülikooliga koostöös hoogustab Tehnopol bio- ja tervisetehnoloogia valdkonna ettevõtete teket ja kasvu. Lisaks viib Tartu Ülikool Tehnopolis läbi magistrikava DDVE (rahvusvaheline IT-, toote- ja äriarendus).
IT College IT Kolledž asub Tehnopoli linnakus ning pakub rakenduslikke koostöövõimalusi IKT valdkonna ettevõtetele.
Tartu Ülikool Tartu Ülikooliga koostöös hoogustab Tehnopol bio- ja tervisetehnoloogia valdkonna ettevõtete teket ja kasvu. Lisaks viib Tartu Ülikool Tehnopolis läbi magistrikava DDVE (rahvusvaheline IT-, toote- ja äriarendus).
Tallinna Ülikool Tallinna Ülikooliga koostöös aitab Tehnopol oma ettevõtetel saada teadmisi välisturgude kultuuriliste eripärade kohta. Samuti aitab Tehnopol ülikoolist kasvavaid alustavaid ettevõtteid.
Estonian Business School EBS pakub rakenduslikke koostöövõimalusi ettevõtetele ärijuhtimise, rahvusvahelise müügi ja turu-uuringute vallas.
KBFI Keemilise ja bioloogilise füüsika instituut interdistsiplinaarne teadusasutus, mis teostab alus- ja rakendusuuringuid materjaliteaduse, geeni- ja biotehnoloogia, keskkonnatehnoloogia, osakestefüüsika ja informaatika vallas.
VähiTAK Vähiuuringute Tehnoloogia Arenduskeskuseesmärgiks on parandada vähiravi kvaliteeti arendades ja rakendades uusi diagnostikaplatvorme. VTAKi projektiportfelli kuulub 12 arendusprojekti, neist 4 diagnostika- ning 8 ravimiarenduse valdkonnas.
ELIKO ELIKO on kompetentsikeskus, mis koondab elektroonika, infotehnoloogia ja kommunikatsioonitehnoloogia ettevõtete arendushuvid ning ülikoolide teadmised.
Tartu Teaduspark Tartu Teaduspark aitab tehnoloogiapõhistel alustavatel ettevõtetel kiiremini kasvada ning aitab arenenud ettevõtteid välisturgudele. Lisaks pakub Teaduspark ettevõtetele erinevaid arendus ja laboritingimusi.
Tartu Biotehnoloogia Park Tartu Biotehnoloogia Park pakub arendus- ja konsultatsiooniteenuseid biotehnoloogia, meditsiini ja veterinaarmeditsiini ettevõtetele ning teadusasutustele, rendib tegevuseks ruume ning toetab koostöösidemete sõlmimisel.
PAKRI Teadus- & Tööstuspark PAKRI Teadus- ja Tööstuspark (PARKI) fokuseerib täna peamistele rohetehnoloogia sektori ülemaailmsetesse väljakutsetesse ja innovatsiooni: taastuvenergeetika, hoonete energiatõhususe, tark energiavõrgu (smart-grid), tark-linn (smart-city), energia salvestamise, elektrisõidukid ja roheline kütus.
Norden – Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis Oma jõud ühendades moodustavad viis Põhjamaad 26 miljoni elanikuga tugeva piirkonna, mis pakatab põnevaist kultuuridest, müstilisest loodusest ja mitmekesistest ärivõimalustest.
Arengufond Arengufondi eesmärk on toetada positiivseid muutusi Eesti majanduses investeerimistegevuse, arenguseire- ja kasvuprogrammide kaudu.
UK Trade & Investment Estonia UKTI Estonia aitab Eesti ettevõtetel laieneda Suurbritannia turule.
Keskkonnaministeerium Keskkonnaministeeriumi ülesanne on luua sellised eeldused ja tingimused, mis tagavad meile ja tulevastele põlvedele liigirikka looduse ja puhta elukeskkonna ning kindlustavad loodusvarade säästliku kasutamise.
Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus CCFFT pakub võimalus uurida ning luua uudseid ning innovaatilisi lahendusi nii toiduainetööstuses kui ka fermentatsioonitehnoloogias.
Rakuravi Klaster Rakuravi klaster loodi 2011a. juunis eesmärgiga luua ühine organisatsioon,  mis seoks endaga rakuravi ja regeneratiivse meditsiiniga tegelevad ettevõtted, uurimis- ja teadusasutused, edendaks rakuteraapia arendamist ning sellega seotud teavitust Eestis ja välisriikides.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium Ministeeriumi peamised strateegilised eesmärgid on ettevõtlikkust ja innovatsiooni soosiv riik, efektiivne ja turvaline transpordisüsteem, järjest arenev infoühiskond ning keskkonnasõbralik ja põhjendatud hinnaga energiavarustus.
Business Sweden Nüüd DIT ehk Department for International Trade. Business Sweden aitab Eesti ettevõtetel laieneda Rootsi turule.

Personalivahenduse partnerid

TTÜ Karjäärikeskus Värbamis- ja nõustamisteenused Tallinna Tehnikaülikoolis. Värbamiskeskus on üleülikooliline nõustamiskeskus, kuhu on oodatud nii ülikooli sisseastujad, üliõpilased, vilistlased kui ka tööandjad. Pakutakse teavet, nõustamist, koolitusi, erinevaid konsulteerimis- ja koostöövõimalusi.
AIESEC AIESEC pakub rahvusvahelist teenust noorspetsialistide värbamiseks.
CV-Online CV-Online on internetipõhine värbamisettevõte ja tööportaal
EBS EBS on vanim äriharidust pakkuv hariduskontsern Baltimaades.
IT Kolledž Tehnopoli naabruses asuv IKT eriharidusele suunatud kolledž.
Expatrelocation ESTONIA Expatrelocation Estonia aitab Eestisse saabuvatel töötajatel pühenduda oma tööle ja perele.
MoveMyTalent MoveMyTalent toetab teie uut välismaalasest töötajat Eestisse kolimisel ja sellega seonduva korraldamisel.
Tudengiveeb Tudengiveeb on Eesti kõrgkoolide ning tööandjate infoportaal.
EuroPlacement EuroPlacement on teenus, mis aitab leida õpilasi kõikjalt Euroopast.

Rahvusvahelised partnerid

IASP IASP (Rahvusvaheline Teadusparkide Assotsiatsioon) ühendab ligi 400 teadus- ja tehnoloogiaparki 70 erinevas riigis. IASP liikmeparkides tegutseb kokku 130 000 tehnoloogiapõhist ettevõtet.
EEN EEN Enterprise Europe Network on maailma suurim võrgustik, mis toetab rahvusvaheliste ambitsioonidega väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid. Rohkem kui 60 riigis töötavad 3000 eksperti pakuvad ettevõtetele partnerlus-, nõustamis- ja innovatsiooniteenuseid.Vaata videot: https://youtu.be/VMj_h7Tew7g 
BASTIC BASTIC ühendab teadus- ja tehnoloogiapargid Balti mere regioonis. Ühenduse eesmärgiks on käivitada ja läbi viia Balti regiooni ettevõtete arengut hoogustavaid initsiatiive ja projekte rahvusvahelisel tasandil.
APTE – Spanish Science Park Association APTE ühendab Hispaania teadus- ja tehnoloogiapargid ning on regiooni peamiseks initsiaatoriks tehnoloogiapõhise ettevõtluse koostöös. APTE ühendab 17 Hispaania regiooni ja nendes tegutsevad ettevõtted ning teaduskeskused.
EBN Soft Landing Club EBN Soft Landing Club hõlbustab ettevõtete rahvusvahelistele turgudele sisenemist ja ekspordi käivitamist läbi pehme maandumise teenuste. Võrgustik koondab kontori ja inkubatsioonikeskused erinevates riikides ning pakub esmast turuülevaadet sihtriigist.
Balti Assamblee Balti Assamblee on loodud Balti riikide koostöö ja konkurentsivõime edendamiseks. Lisaks annab Balti Assamblee välja auhindu silmapaistvatele innovaatilistele ettevõtetele.
Gateway Baltic Gateway Baltic on juhtiv turu-uuringute ja eksporditeadmisi vahendav ettevõte regioonis.
Otaniemi Marketing Otaniemi on suurim innovatsiooni ja ettevõtluskeskus Soomes ja Põhja-Euroopas, koondades arenduskeskused, akadeemilised institutsioonid ja üle 800 ettevõtte.
Kista Science City Kista Science City on innovatsioonilinnaks IKT ettevõtetele Rootsis. Alates 1970. aastast asuvad Kista Science City´s Ericssoni ja IBMi arenduskeskused.
Symbion Symbion on juhtiv ettevõtluskeskus Taanis. Symbion pakub kinnisvarateenuseid ja ärinõustamist innovaatilistele ettevõtetele.
Oslo Teknopol Oslo Teknopol on loodud regiooni innovatsiooni ja ettevõtluskliima edendamiseks ning alustavate nutikate ettevõtete kasvatamiseks.
Business Link – Greater Copenhagen Region Business Link pakub tasuta teenuseid alustavatele ettevõtetele, kes soovivad siseneda välisturule või arendada uusi tooteid.
Aalto Startup Centre Aalto Startup Centre aitab koostöös ülikooliga alustavatel ettevõtetel kiiremini kasvada ja rahvusvahelistele turgudele siseneda.
Mjärdevi Science Park Mjärdevi Science Park on koduks 260le innovaatilisele ettevõttele Rootsis.
Manchester Science Park Manchester Science Park on loodud arendamaks IKT, biotehnoloogia ja digitaalmeedia ettevõtlust.
Innovation Warehouse Koostöös ettevõtjate ja Londoni linnaga loodud innovatsioonikeskus aitab kasvatada rahvusvahelise ambitsiooniga ettevõtteid.
S. Ramus Consulting S. Ramus Consulting tegeleb tootearendusprotsesside juhtimise ja uute toodete väljatöötamisega.
Barcelona22 Barcelona22 arendab teaduspõhisele ettevõttele suunatud linnaruumi ning pakub innovatsiooni tekkeks erinevaid alustavale ja kasvavale ettevõttele suunatud teenuseid.
Latvian Technological Centre LTC vahendab teaduse integratsiooni ettevõtlusesse ning pakub tuge innovaatiliste ettevõtete kasvamisel.
Northtown Technology Park Northtown Technology Park on stardikeskus nutikatele ettevõtetele. Lisaks kontoripindadele pakub NTP äriarendusteenuseid.
Kaunas Regional Science Park KRSP on asutatud kaunase Tehnikaülikooli juurde selleks, et vahendada teaduse ja ettevõtluse vahelist koostööd ning luua soodne kasvupinnas innovaatiliste ettevõtete kasvuks.
US Market Access Center USMAC on Silicon Valley regioonis asuv keskus, mis aitab tehnoloogiaettevõtetel kiiresti ja kuluefektiivselt USA turule siseneda.
Uppsala Innovation Centre UIC on äriinkubaator piirkonna kasvuettevõtetele. UIC pakub ettevõtetele erinevaid kontoriteenuseid ning äriarendusteenuseid.
Espaitec Espaitec on teaduspõhine ärikeskkond tehnoloogiaettevõtetele Hispaanias.
UK Market Access Program UK Market Access Program annab praktilist nõu, kuidas ettevõtte tegevust UK turul mugavalt ja kuluefektiivselt alustada.
Munich Network Munich Network on antud piirkonna tehnoloogiaettevõtete assotsiatsioon.
WISTA-Management WISTA asub Saksamaa edukaimas teadus- ja tehnoloogiapargis Berlin Adlershof ning pakud teadusintegratsiooni ja äriarendusteenuseid.
EU-Japan Centre EU-Japan Centre on mittetulundusühing, mis soodustab tööstuslikku, kaubanduslikku ja investeerimisalast koostööd Euroopa Liidu ja Jaapani ettevõtete ja organisatsioonide vahel.
ICT Parks Network IKT valdkonna teadusparkide võrgustik aitab valdkonna ettevõtetel hõlpsamini piiriülest tegevust alustada. Võrgustikku kuulub täna 9 liikmeparki, mis aitavad ettevõtetel partnereid leida, esmast turuinfot saada või eksportturgudele siseneda.
Business Roaming Agreement Tallinna Teaduspark Tehnopol liitus piiriülese ettevõtlustoe võrgustikuga Business Roaming Agreement, mis annab IKT valdkonna ettevõtetele võimaluse tasuta kasutada sihtriigi partnerite juures kontorit või osaleda sündmustel.
Accelerace Accelerace on Taanis tegutsev rahvusvaheline äriarenduse ettevõte.
bvitg bvitg on Saksamaa tervise-IT assotsiatsioon
Chemlot Chemlot on rohkem kui tööstuspark, see on unikaalne keemia ja materjalide kogukond.
Cleantech Scandinavia Cleantech Scandinacia pakub keskkonnatehnoloogiaga seotud innovaatilisi lahendusi nii töösutsettevõtetele, investoritele kui ka teistele.
Copenhagen Bio Science Park Copenhagen Bio Science Park on Taanis asuv teaduspark, mis tegeleb biotehnoloogia, meditsiini ja farmaatsia arenguga.
Council of the Baltic Sea States Council of the Baltic Sea States on poliitiline foorum, mis tegeleb regionaalsete valitsustevahelise koostööga.
ECHAlliance ECHAllience toob kokku kogukonna tervise ja sotsiaalse heaolu ettevõtetest, kel on soov koos arendada tervisetehnologiat.
FIHTA – Healthtech Finland Finpro aitab Soome SME-del jõuda välistugudele.
Forum MedTech Pharma Forum MedTech Pharma aitab leida meditsiinisektorile ärikontakte ja jagab know-howd.
FundingBox FundingBox on esimene ja suurim globaalse avaliku rahastusega platvorm startupidele ja kiirenditele.
Insight BioVentures Insight BioVentures pakub strateegilist ja operatiivset nõu terapeautilise immunobioloogilises valdkonnas.
KIC InnoEnergy KIC InnoEnergy on Euroopa ettevõte, mis on pühendunud säästva energia innovatsiooni, ettevõtluse ja hariduse levikule.
Lahti Science and Business Park Lahti Science and Business Park aitab Lahti regioonis tegutsevaid ettevõtteid ekspordi ja äriarenduse valdkondades.
Medical Valley Medical Valley on juhtiv meditsiiniinseneeria klaster
ScanBalt ScanBalt on Balti ja Läänemere regiooni tervise ja biotehnoloogia kogukond.
SISP Swedish Incubators & Science Parks (SISP) on Rootsi äriinkubaatorite ja teadusparkide assotsiatsioon.
Swedish MedTech Swedish Medtech on meditsiinitehnoloogia assotsiatsioon, kuhu kuulub ca 170 ettevõtete.
TAKEOFF Business Incubator TAKEOFF Business Incubator on äriinkubaator Maltal.
The Atlanpole Biotherapies The Atlanpole Biotherapies on biomeditsiini klaster Saksamaal.
Turku Science Park Turku Science Park on Turkus asuv ettevõte, mis nõustab ettevõtjaid.
Welfare Tech Welfate Tech on Taani innovatsiooni ja äriarenduse hub tervisetehnoloogia, sotsiaalteenuste ja koduhoolduse ettevõtetele.
Västeras Science Park Västeras Teaduspark pakub koostöö võimalusi ABB/SynerLeap ja Kesk-Rootsi piirkonna tehnoloogia ettevõtetega ja partnerlust EU projektides.  www.vasterassciencepark.com
Sunrise Valley Science and Technology Park Sunrise Valley Vilniuses arendab tehnoloogiaettevõtlus koostöös ülikoolidega ja pakub mugavat asukohta ja laboreid tehnoloogiaettevõtetele.