Teata uudisest

Kui te soovite soovitada uudist Tehnopoli infokanalitesse, siis täitke alljärgnevad väljad:

RSS VOOG AJUJAHT 2009 võitjad selgunud

13.05.2009

Pingelise ja põneva lõpugala käigus selgusid eile restoranis Mercado Ajujaht 2009 võitjad.  4 tunnise ürituse käigus esitasid oma äriplaane selle aasta 8 parimat meeskonda. Lisaks anti välja 5 eriauhinda ning tänati kõiki Ajujahi elluviimisele kaasa aidanud inimesi.

Auhinnad jagunesid järgmiselt:

  • Growfish, 235 000 krooni. Growfish ideeks on luua sensoritega ühendatud tarkvarasüsteem kalakasvatustele. Growfish meeskond plaanib ideed ellu viima tulla Tehnopoli äriinkubaatorisse.
  • ReUse Republic, 175 000 krooni. ReUse Republic ideeks on kombineerida brandide laojäägid ja Eesti noored disainerid taaskasutusbrandiks ReUse Republic.
  • Optimistid, 110 000 krooni. Optimistidel on plaan hakata valmistama puidust kiirkaatreid, mis on oma tehnilistelt omadustelt võrdsed võidusõidukaatritega.

 

Ülejäänud top 8 meeskonnad jagasid omavahel 290 000 krooni.

Lisaks anti välja järgmised eriauhinnad

  • Maailmavallutajad ja Tartu äriprojekt, 50 000 krooni- meeskond Digikäru, digitaalne ostukäru.
  • Tehnoloogiateemant ja Tallinna äriprojekt, 50 000 krooni- meeskond Dynamo, tootearenduse inseneribüroo.
  • Tartu Teaduspargi auhind kontoriruumide soodusrent- meesknd NRG-MST kokku pandavad õllekastid.
  • Säravaim idee, 10 000 krooni- Free-Energy magnetpatjadel leviteeriv vertikaalne tuulegeneraator.
  • Ideerikkaim kool, 10 000 krooni- Tartu ülikool. Sel aastal esitati Ajujahile 42% ideedest Tartu ülikoolist.

« Tagasi