Kui te soovite soovitada uudist Tehnopoli infokanalitesse, siis täitke alljärgnevad väljad:
24.09.2010
Central Baltic Interreg IV projekti „Soft Landing" Zone for Small and Medium Size Companies" raames töötasid partnerid välja „pehme maandumise“ paketid ettevõtetele. Pakettide eesmärk on viia ettevõtted madalamate kulude ja riskiga Kesk-Läänemere regioonides asuvatesse riikidesse.
Paketid aitavad sihtturgudele siseneda läbi erinevate teenuste. Näiteks võimaldavad paketid ettevõtetel koguda praktilist informatsiooni turu kohta, leida koostööpartnereid või kliente, kasutada äripindasid sihtriigis soodustingimustel jne.
Erinevaid ettevõtetele suunatud pakette on 3:
Paketid on välja töötatud koostöös ettevõtjatega ning peegeldavad ettevõtete peamisi vajadusi uutele turgudele sisenemisel. Paketid aitavad suurendada ettevõtte õnnestumisvõimalusi uue turul ning minimeerida alustamisega seonduvaid riske.
SMEDGE partnerid ootavad kõiki ettevõtteid, keda huvitab Kesk-Läänemere regioon sihtturuna, endaga ühendust võtma. Oodatud on ka projektist huvitatud teaduspargid või äriinkubaatorid.
Projekti Eesti koordinaator on Tehnopol. Huvitatud osapooltel palume õhendust võtta aadressil teenused@tehnopol.ee.
![]()