TEW2019: Beach Volley

  • 11.09.19
  • 13:30 - 18:00
  • Tehnopol event

Lõuka 6, Tallinn (Teras Beach)

Hea meel on teatada, et ka sellel aastal jätkame sportlikku traditsiooni, mille kohaselt selgitame välja kõige osavamad volletiimid Tehnopoli partnerorganisatsioonide seas. Seekord korraldame turniiri Teras Beachil ( https://terasbeach.ee/ ) – kohas, mis vollesõprade seas reklaami ei vaja. Nii oleme ilmast täiesti sõltumatud. Pärast turniiri saab ka saunas käia ning kohapeal on avatud baar karastavateks jookideks. Olgu lisatud, et turniir on meelelahutuslik ning miinimumtaset turniiril osalemiseks me ei defineeri.

Turniir toimub 11. septembril (kolmapäev) ajavahemikus 13.30 – 18.00 aadressil Lõuka 6, Tallinn (Teras Beach). Palun märgi see endale kalendrisse ning asu meeskonda komplekteerima. Sarnaselt eelmisele aastale: meeskond peab koosnema 4 inimesest, kellest vähemalt üks peab olema naine.

Palun anna soovist oma meeskonnaga turniiril osaleda teada aadressil kert.kaljula@tehnopol.ee niipea kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 4. septembril. Kui kutsest on välja jäänud keegi kes peaks seal olema, siis palun anna ka sellest märku. Kui Sina pole see kes meeskonda komplekteerib, palun edasta see õigele inimesele oma organisatsioonis. Koha rendi ja korralduse eest hoolitseb Tehnopol. Sportliku vormi, hea tuju ja karastavate jookide eest hoolitseb igaüks ise.

Võrkpalliturniir on osa nädalasest ürituste sarjast nimega Tehnopol Entertainment Week (TEW). Vaata ka teisi üritusi ja registreeru siin.

See also Facebook event here!

Stay up to date with the latest tech news!

Our partners