Lükkub edasi! Tark Tööstus arendusmaraton

  • 21.11.18
  • -
  • 23.11.18
  • Tehnopoli sündmus

Teaduspargi 6/1, ruum Saturn

Novembrikuu Tark Tööstus arendusmaraton toimub loogilise jätkuna 8. novembri Tark Tööstus ideepäevale, kuid ootame lahendamiseks ka lisanduvaid probleeme veelgi enamatelt tööstusettevõtetelt!

Ideepäeval idanema pandud lahendusi tulevad arendusmaratonile edasi arendama Eesti tööstus- ja logistikasektori lipulaevad ElektrileviRaasiku ElekterEricsson Eesti As, Incap Electronics Estonia, Operail ja Eesti Raudtee.

Kui ideepäeva eesmärgiks on leida lahendusideid ettevõtete tõstatatud probleemidele, siis arendusmaratoni eesmärgiks on edasine arendustöö: valitud lahendusideed võimaluse piires valideerida, idee ümber disainida toimiv ärimudel ning valmistada tootele või teenusele esimene prototüüp. Kui ideepäev kestab vaid ühe tööpäeva ulatuses hommikust õhtuni, siis arendusmaratonil saab lahenduste väljatöötamisega tegeleda 48h, kolmapäeva õhtust reede õhtuni, nii et väljateenitud nädalavahetus on ees ootamas!

Seekordsel arendusmaratonil konkreetset teemafookust ei ole. Esindatud on nii tööstus- kui logistikasektori ettevõtted ja oodatud on ka muude tööstusega seotud sektorite ettevõtjad lahendama väljakutseid just sellest valdkonnast, kust nende king parajasti kõige valusamini pigistab. Samuti ei ole piiratud osalejate profiil, oodatud on tööstusettevõtete ning eeskätt just IT-firmade esindajad, teenusedisainerid, kuid kindlasti ka kõik tööstuse digitaliseerimise huvilised tööstussektorit teenindavatest ettevõtetest, ülikoolidest, teadus- ja arenduskeskustest ning mujalt.

Osalemine üritusel on tasuta!

Tule liitu tööstusettevõtte meeskonnaga nende probleemi lahendamiseks ja arenda selle baasil uus universaalne toode või teenus ka endale! Või too kaasa enda ettevõtte probleem, mille lahendamiseks meeskond moodustada – anna oma soovist registreerumisel märku aadressil https://www.tehnopol.ee/tarktoostus/#arendusmaraton-21-23-november-2018

Vaata lisa www.tehnopol.ee/tarktoostus

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid