Creative Business Cup 2019 Eesti konkursi osalemistähtaeg

  • 29.04.19
  • -
  • Tehnopol soovitab

Alanud on kandideerimine loomeettevõtluse globaalse võistluse Creative Business Cup Eesti eelvooru, kus valitakse välja Eesti esindaja juuni lõpus toimuvale finaalvõistlusele Taanis. Konkursil on osalema oodatud kõik ettevõtted, kelle ambitsioon on jõuda rahvusvahelisele turule oma innovaatilise toote või teenusega, mille kujunemisel on olnud kaastegev loovisik.

„Creative Business Cup´i finaalvõistlus annab iga riigi esindajale edasisteks ettevõtmisteks hea stardipositsiooni, sest oma ideid ja lahendusi saab jagada kogu maailmaga,“ ütles konkursi juht Rasmus Wiinstedt Tscherning.

„Konkursil osalemine on hea võimalus näidata end ligi kuuekümne riigi esindajatele ja investoritele, oma ideed rahvusvaheliselt tutvustada ning osaleda kõrgetasemelistel koolitustel,“ lisas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Kolm Eesti konkursil väljavalitud meeskonda osalevad CBC arendusprogrammis, lisaks saavad nad oma ettevõtte tutvustuse üles panna investorite jaoks mõeldud ülemaailmsesse infokeskkonda, osaleda konverentsil ja kohtumistel investoritega.

Konkursil osalemise tähtaeg on 29.04.2019. Osalemiseks on vaja YouNoodle keskkonda teha kasutaja ja seal täita detailne ankeet, kus lisaks isikuandmetele peab andma ülevaate toote/teenuse ideest ja meeskonnast. Esitatud ankeetide põhjal valitakse välja finalistid, kel tuleb ekspertide paneeli ees oma ettevõtte ideed tutvustada (pitchida) 3 minuti jooksul inglise keeles.

Võitja ja kaks finalisti selgitab žürii välja 16. mail rahvusvahelise konverentsi Latitude59 ajal, kus finalistidel on võimalus ka osaleda.

2012 esindas Eestit JomyBooks – veebipõhine lasteraamatute kirjastamise platvorm
2013 esindas Ajujahil III auhinna pälvinud väikelaste pesutool Pesa
2014 esindas  Eestit Aiden App – mobiiliaplikatsiooniga, mis aitab depressioonile kalduvatel inimestel ennetada probleemide süvenemist ja oma seisundit jälgida.
2015 esindas Eestit Sorry as a Service – kliendi hoidmise teenust arendav ettevõte

2016 esindas Eestit 3D Creationist – mobiiltelefonidele mõeldud äpp 3D mudelite loomiseks

2017 esindas Eestit Pre-o-Porter – disainerrõivaste ettetellimiskeskkond

2018 esindas Eestit Gelatex – zelatiinist kunstnahka arendav start-up

Miks osaleda?

  • Võitja saab esindada Eestit rahvusvahelises Creative Business Cup finaalis Kopenhaagenis juuni lõpus Kopenhaagenis
  • Osaleda töötubades ja networking-üritustel
  • Võimaluse võita auhinnaraha ja eriauhindu
  • Viis parimat Eesti finalisti saavad ligipääsu platvormi, mis annab võimaluse ennast rahvusvaheliselt tutvustada, samuti osaleda veebipõhises koolitusprogrammis ning küsida nõu ekspertidelt.
  • Arendada oma ärioskusi ning omandada uusi teadmisi rahvusvaheliselt žüriilt, valdkondlikelt ekspertidelt ning investoritelt.
  • Rahvusvahelist tuntust
  • Uusi väärtuslikke kontakte

Konkursil osalemiseks on vaja täita detailne ankeet, kus lisaks isikuandmetele on ülevaade toote/teenuse ideest ja meeskonnast.

Vaata rohkem informatsiooni siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid