Kuidas IT teenustega välisturgudele siseneda?

  • 02.12.19
  • 09:00 - 12:00
  • Tehnopoli sündmus

Tehnopol Startup Incubator, Mäealuse 2/1

Teaduspark Tehnopol ja Gateway&Partners esitlevad: kuidas IT teenustega välisturgudele siseneda?

2. detsembri hommikupoolikul räägime sellest, kuidas enda IT teenuste jaoks valida ja otsida potentsiaalseid turge, kuidas valida õiget turustrateegiat ning kuidas välisturgude jaoks leida partnereid ja kliente.

Sellel üritusel tutvustame teile valitud teemat kahe Eesti IT ettevõtte näitel:

  • Madis Sassiad ettevõttest Goswift

Madis jagab oma kogemusi järjekordade haldamise süsteemi arendamisest, et see vastaks Keenia, Malaisia, Lõuna-Euroopa, Soome ja muude turgude ootustele. Järjekorrahaldusteenust on rahvusvaheliselt juurutatud sõidukite järjekorda seadmiseks piiriületuspunktides alates 2011. aastast. See on pälvinud mitmeid auhindu, näiteks OECD rahvusvaheline transpordifoorum andis GoSwiftile 2015. aasta Transport Achievement auhinna, et parandada kaubandust ja turismi. Lisaks sellele on Madis ka ITS Eesti juht ning tegeleb praegu ka spin-off arendamisega.

Eero on Uptime’iga seotud alates 1997. aastast ja juhib ettevõtet alates 2000. aastast. Pärast seda on Uptime muutunud rahvusvaheliseks, kasvades paarist töötajast nüüdseks enam kui 100 tippspetsialistini. Eero vastutab ettevõtte partnersuhete ja üldise juhtimise eest. Ta on ka suurim aktsionär. Kõigil nende töötajatel on kõrge valdkonnaülene kompetents ning nende kontorid asuvad Eestis, Norras, Taanis ja Šveitsis. Hiljuti sisenes ettevõte Põhja-Makedoonia turule.

Oleme üritusele kutsunud ka ühe vanemteaduri jagama oma näpunäiteid ja kogemusi, kuidas uurida ja valida oma ettevõtte jaoks õigeid turge.

  • Zanda Vilupe omab 10-aastast töökogemust erinevate turgude ja tööstusharudega. Ettevõtte Gateway & Partners teadusdirektorina aitab Zanda ettevõtetel saada turuülevaateid, valida turule sisenemise strateegiaid ja konsulteerida strateegiliste muudatuste osas.

Ajakava:
9:00 – 9:15 kohv ja hommikusnäkid
9:15 – 9:20 tervitussõnad
9:20 – 10.00 Madis Sassiad, GoSwift case-story
10:00 – 10:45 Eero Tohver, Uptime case – story
10:45 – 10:55 paus
10:55 – 11:30 Zanda Vilupe: kuidas teha turu-uuringuid enne uutele turgudele sisenemist?

Tule ühine meiega ning registreeru:

Vaata ka Facebooki üritust siit.


eijah

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid