fbpx

Innovatsiooni toetav organisatsioonikultuur

  • 31.01.19
  • 14:00 - 17:00
  • Tehnopoli sündmus

Telia Eesti, Mustamäe tee 3

31. jaanuaril toimub Telia peamajas seminar teemal “Innovatsiooni toetav organisatsioonikultuur”, kuhu ootame osalema nii suurettevõtete kui ka startupide esindajaid.

Seminaril käsitleme teemasid, kuidas hoida töötajad õnnelikuna, millised on startupiliku organisatsioonikultuuri head ja vead ning kuidas kujundada innovatsiooni toetavaid protsesse ja töökeskkonda. Teemasid avavad oma valdkonna säravad tegijad:

  • Tiina Saar- Veelmaa (HappyMe.ee) – Tiina Saar-Veelmaa on psühholoog, koolitaja, konsultant ja karjäärinõustaja, kelle peamised uurimisteemad on tööõnn, tasakaalus elu ja terviklik töökultuur. Aastatel 2011-2017 tegutses Tiina tarkvaraarendusettevõtte AS Proekspert tööõnnespetsialistina, kus ta disainis omanäolise ning auhinnatud personalifilosoofia.
  • Riina Einberg (Taxify) – Riina Einbergil on suur kogemus tehnoloogiaettevõtete inimressursside juhtimises. Täna on ta Taxify General Manager, varasemalt on olnud seotud Monese, ZeroTurnaroundi, Cybernetica, Ambient Sound Investmentsi, Guardtime’i, Skype’i ja paljude muude säravate ettevõtetega.
  • Andres Peets (VUNK at Telia) – Andres on VUNK at Telia kaasasutaja ja Business Catalyst. VUNK on Telia kiirendi, kus kasvatatakse startupe ning lahendatakse nii klientide kui ka ettevõttesiseseid probleeme.

Koht: Telia peamaja, Mustamäe tee 3 (Tallinn)

AJAKAVA:
14:00 – 14:15 Kogunemine
14:15 – 15:00 Kuidas hoida töötajad töökeskkonnas õnnelikuna? Tiina Saar-Veelmaa, HappyMe.ee
15:00 – 15:45 Millised on startupiliku organisatsioonikultuuri head ja vead? Riina Einberg, Taxify
15:45 – 16:00 Kohvipaus
16:00 – 16:45 Kuidas kujundada innovatsiooni toetavaid protsesse ja töökeskkonda? Andres Peets, VUNK at Telia

Registreeru siin: https://level11.ee/uritused/ (NB! Registreerumine lõppenud)

Sündmus toimub eesti keeles ja on tasuta!

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid