fbpx

Kandideerimise tähtaeg: Uue toote turule toomise meistriklass

  • 19.06.19
  • -
  • Tehnopol soovitab

Meistriklass koosneb ettevõtte ja valdkondlike ekspertide koostööst, neljast töötoast (sh praktikute kogemuslood) ning ettevõtte individuaalsest tööst. Ootame osalema nii ettevõtteid, kes toovad uue toote turule kui ka ettevõtteid, kes viivad olemasoleva toote uuele turule.

Uue toote turule toomise meistriklass on praktiline intensiivkursus, mille tulemusena valmib koostöös valdkondlike ekspertidega detailne uue toote turule toomise plaan. Kaasatud on hulk oma ala eksperte, kellega koostöös saate oma ettevõtte väljakutseid ja plaane läbi töötada.  Tutvu ekspertidega. Toimub kaheksa 1,5-tunnist 1:1-le sisukat kohtumist, kus keskmeks on teie ettevõte, toode ja toote turuletoomine.

Ekspertidega kohtumisi seovad 4 interaktiivset töötuba, mille viivad läbi kogenud praktikutest koolitajad Jakob Saks, Kaarel Mikkin ja Roman Zahharov. Töötoad on üles ehitatud põhimõttel “mõõdukalt teooriat ja rohkem praktikat”. Töö toimub gruppides – osalema ootame 2-3 meeskonnaliiget, kes toovad uue toote turule toomise kompetentsi teie ettevõttesse. Igas töötoas jagab oma kogemuslugu toote turule toomisest ka inspireeriv ettevõte.

Meistriklass aitab teie ettevõttel vähendada toote turule toomisega kaasnevaid riske ning tõsta oma ettevõtte uute toodete turule toomise võimekust. Tegu on kiirkursusega, mis hõlmab ka iseseisvaid töidning erinevate meeskonnaliikmete kaasamist toote turule toomise plaani läbimõtlemiseks.

Loe rohkem ja registreeru SIIN.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid