Konverents “Julgus teha teisiti”

  • 18.04.19
  • -
  • Tehnopol soovitab

Alexela kontserdimaja

Eesti Ekspressi kutsel tulevad 18. aprillil 2019 Tallinnasse Eesti ja naabermaade ärksamad arvamusliidrid ja meie aja kõige originaalsemad mõtlejad.

Mis täpsemalt toimub?

See on Baltimaade unikaalseim konverents, mis on suunatud edumeelsusele, julgusele, katsetamisele ja rutiinist välja rabelemisele, ning mille läbivaks teemaks on „Julgus teha teisiti”. Me ammutame julgust ja inspiratsiooni Nassim Nicholas Talebilt, keda on nimetatud üheks meie aja tähtsaimaks mõtlejaks. Ta on mitme globaalse bestselleri autor ja ümber mõtestanud selle, kuidas tipptegijad hindavad ja mõistavad majanduslikke riske.

Mõtlemapaneva sõnavõtu teeb kindlasti ka ingelinvestor ja Stanfordi ülikooli äriosakonna õppejõud Nir Eyal, kes on kirjutanud tehnoloogiasõltuvusest enim müüdud raamatu „Hooked: How to Build Habit-Forming Products” ja pannud sellega kogu tehnoloogiamaailma endast rääkima.

Omanäolise, inspireeriva ja uusi perspektiive avava nurga alt räägivad ka loendamatute tiitlitega pärjatud ja 50 mõjukaima tehnoloogia vallas tegutseva naise hulka kuuluv Linda Liukas, turundusvaldkonna tuntuim ja vastuolulisim teisitimõtleja Bob Hoffman, Eesti juurtega värvikaim ja rahvusvahelisel maastikul silmatorkavaim kunstnik Mark Kalev Kostabi ning Eesti üks edukamaid sportlasi Gerd Kanter. Kanter ei ole kunagi varem rääkinud sellest, mida ta täpselt teisiti tegi, et saada ühest Vana-Vigala poisist maailma parimaks.

Kuni 10. veebruarini on võimalik konverentsile registreeruda erihinnaga 385 € + km.

Erihinnaga piletit saab soetada: https://fienta.com/eesti-ekspress-conference-the-audacity-to-do-things-differently/discount/tehnopol

Või minnes konverentsi kodulehele  ekspress.ee/conference, valides EARLY BIRD pileti ja sisestades sooduskoodi TEHNOPOL.

See on ainulaadne võimalus kohtuda Tallinnas maailma tippklassi arvamusliidritega, kes on oma esinemiste ja sõnavõttudega kõnetanud sadu tuhandeid juhte ja liidreid maailmas.

NB! Konverents on inglise keeles ja toimub Alexela kontserdimajas, kus kohtade arv on piiratud.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid