fbpx

Koostööfestival: Õigel ajal õiges kohas

  • 01.11.18
  • 09:30 - 17:00
  • Tehnopol soovitab

Tallinna Ülikooli Astra maja, Narva mnt 29

Eesti ülikoolid ning teadus- ja arendusasutused korraldavad ühiselt koostööfestivali „Õigel ajal õiges kohas“.  Festival toob kokku ettevõtjad erinevatest tegevusvaldkondadest ning teadlased, kes töötavad välja kaasaegseid lahendusi ja arendusi. Tule kuulama ja kaasa rääkima! Kohal on sada teadlast ja eksperti.

Tallinna Ülikooli arendusprorektori ja koostööfestivali moderaatori Andres Jõesaare sõnul on eesmärk tutvustada ettevõtete ja organisatsioonide esindajatele kõrgkoolides töötavate tippteadlaste uurimisteemasid, et neist sünniks kasu nii ettevõtlusele kui ka ühiskonnale.

Eesti kõrgkoolide tippteadlased tutvustavad ettevõtjatele koostöö- ja arendusvõimalusi erinevatel teemadel – jutuks tuleb töötajate tulemuslik onboarding, tööstressi ja tööväsimuse ennetamine, tulevikutootmises vajalikud pädevused, targa linna lahendused, digilahenduste tootearendus, kuidas tooteid ja teenuseid lihtsamaks disainida, kuidas saavutada konkurentsieelist ja küsida toodete eest kõrgemat hinda ning palju muud põnevat.

Festivali korraldavad koostöövõrgustiku ADAPTER partnerid koos. Seni on festivali peakorraldajateks olnud Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Ülikool ja Tallinna Ülikool. Tänvune koostööfestival on järjekorras juba neljas ja seekord toimub sündmus Tallinna Ülikoolis.  

Täpsem info ja registreerimine – festival.adapter.ee

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid