KUTSE: Tšiili kick-off seminar

  • 25.09.19
  • 13:00 -
  • Tehnopoli sündmus

Tehnopol Startup Inkubaator, Mäealuse 2/1, UK Lounge

Kui oled mõelnud oma äri laiendamisele ja huvitud Lõuna-Ameerika võimalustest? Kutsume Sind Tšiili turule suunatud kick-off seminarile.

Lõuna-Ameerika on Euroopast üsna erinev, nii kultuuriruumi kui ka ärikeskkonna poolest.  Samas peetakse Tšiilit üheks Lõuna-Ameerika kõige stabiilsemaks ja arenenumaks riigiks, kus elab üle  17 miljonit inimest ja mille peamisteks tuluallikateks on vasekaevandus, põllumajandus, veiniistandused ja kalastus.

Tšiili paistab piirkonnas silma suurima päikeseenergia rakendajana, olles avatud uutele rohetehnoloogilistele lahendustele. Euroopast pärit ettevõtetele on Tšiili parimaks „väravaks“, mille kaudu siseneda laiemalt Lõuna-Ameerika turgudele, kuivõrd kõik „uus“, mis on kasutusele võetud Tšiilis, on eeskujuks teistes piirkonna riikides.

Alates sellest sügisest on Tehnopolil võimalus toetada uute tehnoloogiate eksporti Tšiili läbi tehnoloogiaettevõtete kontaktiotsingute ja kontaktreiside.

Kui Lõuna-Ameerika turg tundub huvipakkuv, siis tule kuulama:

Kick-off seminaril tutvustame projekti 4SmartGrowth võimalusi, mille fookuses on targa linna lahenduste ekspordi toetamine Tšiili. Räägime, mida projekti raames teeme ja milliseid ettevõtteid projekti ootame.

Üles astub Eesti aukonsul Tšiilis, Felipe Ernst, kes on toetanud mitmeid Eesti ettevõtteid kohalikul turul. Felipe tutvustab Tšiili turu eripärasid ning jagab oma kogemusi turule sisenemisest. Lisaks on Felipe nõus peale seminari lõppu kohtuma ettevõtetega, kes on projekti raames Tšiili turust huvitatud.

Ootame külalisi esinema ka Rootsist, Tšiili suurimast ettevõtlusorganisatsioonist Pro-Chile Rootsi üksusest, mis tegeleb igapäevaselt Tšiili ettevõtetele kontaktide otsimisega.

Oma kogemustest Tšiili turul jagab ka Cleveron, kes sisenes sel aastal turule oma uudsete pakirobotitega. Kuidas Cleveronil turule sisenemine õnnestus ja millised on nende järgmised plaanid?
Lisaks jagavad kogemusi ka soomlased.

Üritus on inglise keeles ning vestluse vormis.

Tule kuulama ja ava oma ettevõttele uued võimalused Lõuna-Ameerikas!

Projekt 4SmartGrowth on rahastatud Interreg Central Baltic programmist.

Vaata ka Facebooki üritust siit.


eijah

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid