Laste jõulupidu 2018

  • 11.12.18
  • 18:00 - 21:00
  • Tehnopoli sündmus

Akadeemia tee 21/1, Veenus

Teaduspark Tehnopol kutsub linnakus asuvate ettevõtete lapsi traditsioonilisele jõulupeole 11. detsembril kell 18.00 Küberneetika maja saali Veenus (Akadeemia tee 21/1).

Väikeseid kui ka suuri rõõmustab teadus- ja mullishow!

Teadusshow pakub põnevust ja närvikõdi teaduslike katsetega, mille teemadeks on ohutu elekter, optiline illusioon, mähkmete saladus, lume valmistamine, magnetism, lumepallid seebimullidest, limonaadi valmistamine, nähtamatud mullikesed, mullipudru, õhu, kuivjää maagia ja palju muud.

Kas oled näinud kunagi mulli seest poolt? Mullishow naerutab lapsi suurte seebimullidega, mis sõna otseses mõttes võlub lapsed endasse. Mullide maagia on imeline, tuues teieni erineva suurusega mullid, mullilohed, mullitorud, mulli batuudi, mulli akvaariumi ja muu, sest mullifantaasial ei ole piire.

Lõbusal õhtul ootavad lapsi ka jõuluvana koos abilisega, lumivalgeke, maiustused ja muidugi kingitused!

Laste jõulupeo pilet on 19€+km. Registreeru siinsamas vajutades üleval nupule Registreerun. Lisainfosse palume märkida laste arvu ja vanuse ning täiskasvanute arvu (+arve saaja nimi ja email, kui valite tellimusel “Soovin maksta arvega”)

Et päkapikud oma toimetusi paremini planeerida saaksid, palume jõulupeol osalevad lapsed registreerida hiljemalt 3. detsembriks.

Vaata ka ürituse lehte www.tehnopol.ee/lastejoulupidu

Lisainfo: events@tehnopol.ee

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid