Loomeinkubaatori suvekool

  • 15.08.18
  • 00:00 -
  • 16.08.18
  • 00:00
  • Tehnopoli sündmus

Vanaõue puhkekeskus

Juba 12. korda toimuv suvekool on traditsiooniline enne ärihooaega toimuv sündmus, kus kahel päeval toimuvad inspireerivad koolitused ja grupitööd ning õhtul meelelahutus looduslikus keskkonnas ja mõnusas seltskonnas. Suvekool toimub Vanaõue puhkekeskuses imelise Navesti jõe kaldal, Soomaa rahvuspargi vahetus läheduses. 

Suvekoolis on kaks teemablokki ja esinejat, millest saavad osa kõik osalejad:

REALISEERI OMA TEGELIK POTENTSIAAL! 
Margus Alviste 

Miks mõni ettevõtja teeb tulemust ja teine mitte ehk kuidas panna ennast ja oma meeskonda tööle?
Psühholoogiline ettevalmistus ettevõtluseks: õpime tundma iseennast ja ümbritsevat reaalsust ning omandame läbi praktiliste tehnikate enesekindluse ning läbilöögivõime kõige erinevamate olukordade jaoks. Kuidas õppida tundma ennast ja mõista teiste käitumist. Eraldi vaatame kiiret taastamist võimaldavaid tehnikaid, mis abiks igale intensiivselt töötavale inimesele.

JÕUA SOTSIAALMEEDIA ABIL KLIENTIDENI! 
Sven Nuum ja Teet Torim Boost Yourself’ist 

Facebooki ja Instagrami turunduskoolitus, kus Sven ja Teet avavad sisu loomise strateegia, Pixeli ja taasturunduskampaaniate osas. Räägime Facebooki võimalustest, mida 90% Eesti ettevõtetest täna ei kasuta ja mida valesti tehakse, jagame oma kogemusi Instagramiga maailma vallutamisel ja anname värskeid ideid, kuidas sotsiaalmeedia enda äri jaoks tööle panna.

HINNAD JA REGISTREERIMINE: 
Tehnopoli ettevõtted – 100€ + km 

*Hind sisaldab transporti Tallinnast Vanaõuele ja tagasi, koolitust, toitlustust, ööbimist ning meelelahutust. Osalejatele saadetakse täpsem kava e-maili teel vahetult enne Suvekooli.

Registreeri kohe SIIN, kuna kohtade arv on piiratud!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid