TEW2019: Networking Night #27: Kratt ei saa kunagi inimeseks

  • 09.09.19
  • 17:30 - 20:00
  • Tehnopoli sündmus

Tehnopol Startup Inkubaator, Mäealuse 2/1, UK Lounge

Networking Night #27 avab Tehnopol Entertainment Week õhtuste programmide seeria. Esmaspäeva õhtul pärast Startup Inkubaatori avatud uste päeva räägime AI tulevikust ja digitaalsetest inimestest. Toome näited nii Tehnopoli linnaku kui ka teiste ettevõtete põhjal.

Tänase tehnoloogia abil on võimalik muuta inimest häält ja nägu videotes nii hästi, et peaaegu võimatu on märgata, et see ei ole tegelikkuses reaalne. Ei ole kahtlustki, et aastaks 2020 on meie ümber palju võltsitud sisu. Kuidas me üldse saaksime usaldada tulevikus mõnda videosisu? Mis juhtub ühiskonnaga, kui kõik on ebareaalne nagu Instagrami filtrid? Kas tõesti saame koos aega veeta iseenda AI versiooniga?

Networking Nightil räägime meie enda tulevikust internetis selliste ettevõtetega nagu Sidekik, Keystroke DNA ja Veriff. Tule 9. septembril kell 17.30 Tehnopol Startup Inkubaatorisse ja vaatame koos tulevikku. Muidugi ei ole me ära unustanud traditsioone ning anname välja hokikepi inkubatsiooniprogrammi lõpetanud startupile!

Networking Night toimub nädalasest üritusteseeriast Tehnopol Entertainment Week. Vaata ja registreeru ka teistele üritustele siit. 

Vaata ka Facebooki üritust ja märgi end osalema!

Registreerimine:


eijah

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid