Raskete kõneluste koolitus ehk vähem vastikuid koosolekuid

  • 01.10.19
  • 10:00 - 12:00
  • Tehnopoli sündmus

Tehnopol Startup Inkubaator

Üks asi on saada teada halbadest uudistest, teine aga neid ise edasi anda. Keerulised kõnelused on osa ettevõtete ja startupide igapäevaelus, kuid ilmselt saavad paljud öelda, et pigem teha neid varem kui hiljem. Sageli teevad alustavad ettevõtted palju vigu, mis nende arengut pikalt pärsib. Üks oluline oskus – luua hea meeskond ning meeskonna suhteid targalt juhtida, on vältimatu. 

Tehnopol Startup Inkubaatori ettevõtteid nõustab keerulistes olukordades Tammiste personalibüroo ning 01. oktoobril räägivad mentorid Sirje Tammiste ja Egle Saska lähemalt, kuidas mõnest tüüp olukorrast targalt ja mõistlikult välja tulla.

Egle annab konkreetseid teadmisi ja oskusi, kuidas kõik personalitöös korrastatud oleks, Sirje poolt on „pehmem“. Leiame lahendusi, kus:

1. keegi tiimi liikmetest peab võtma lisatöö, kuigi tööd kõigil juba palju teha. Kuidas peaks juht oma otsust kommunikeerima nii et see oleks konstruktiivne ja motiveeriv,

2. kuidas anda kolleegile tagasisidet või teha kriitikat nii, et see ei tapaks tema enesehinnangut, aga sõnum jõuaks kohale,

3. kuidas tulla raske kõneluse puhul toime oma tunnetega? Meil kõigil on tunded ja mida tugevamad need on, seda rohkem mõjutavad need mõtlemisvõimet.

Anna enda tulekust teada varakult, sest kohad on piiratud!

NB! Registreerumine on lõppenud!

#startupincubator #tehnopol #tammistepersonalibüroo 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid