Registreerumise tähtaeg: eksklusiivne ärireis „Tulevikutehnoloogiad targale tööstusele”

  • 16.10.19
  • -
  • Tehnopol soovitab

Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK) kutsub Teid osalema 21.-22. novembrini 2019 meie eksklusiivsel ärireisil „Tulevikutehnoloogiad targale tööstusele”, mis viib teid Saksamaa targa tööstuse tulevikutehnoloogiate olulistesse sõlmpunktidesse. 

Reisil külastame Saksimaa liidumaal asuvat ainulaadset tulevikutehnoloogiate ökosüsteemi: nii Saksamaa kui ka Euroopa suurimat mikroelektroonika-ja IT klastrit Silicon Saxony-d, samuti Euroopa suurimat ja moodsamat pooljuhtide tootmistehast Globalfoundries ning ettevõtet Fabmatics , kes pakub tööstus 4.0 lahendusi protsesside automatiseerimiseks kõrgtehnoloogilistes tootmiskeskkondades. First Sensor Mobility arendab integreeritud mikroelektroonilisi ja mikromehhanilisi sensorsüsteeme.  Volkswagen-i külastus pakub võimaluse heita pilk autonduse valdkonna tulevikku, seal tutvume tulevikuautode tootmisprotsessiga. Samuti on teil võimalus külastada Siemensi Dresdenis asuvat trafotehast ja sealseid innovatiivseid lahendusi. Toimuvad ekskursioonid tootmisüksustesse ja võimalus on  kogeda tipptehnoloogiat tootmisprotsessis ning astuda vestlusesse erinevate oma valdkonna tippekspertidega.

Loe lähemalt ja registreeru: https://www.ahk-balt.org/ee/ueritused/event-details-ee/aerireis-saksamaale-teemal-tulevikutehnoloogiad-targale-toeoestusele/

Reisile registreerimise tähtaeg on 16. oktoober 2019

Vaata ka programmitutvustust ja ajakava.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid