Ringmajanduse häkaton

  • 18.10.19
  • 17:00 -
  • 20.10.19
  • 15:00
  • Tehnopol soovitab

Mektory, Raja 15

Mektory kutsub Sind suurejoonelisele ringmajanduse häkatonile, mis toimub 18.-20. oktoobril Eesti suurimas innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses parimate mentorite ja ekspertide juhendamisel.

See on Sinu võimalus kohtuda mõttekaaslastega, lahendada ettevõtete reaalseid probleeme ning võita lahedaid auhindu! Kohal on Reet Aus, Kristo Elias, Mihkel Tamm (Pillirookõrs) ja ringmajanduse eksperdid.

Registeeru kohe, sest kohtade arv on piiratud! https://forms.gle/2hKrPjVvWJaRmZWT8

Keda ootame?

Häkatonile on oodatud Eesti kõrgharidusasutuste, ülikoolide ja rakendus-kõrgkoolide tudengid. Aga ka kõik teised ringmajanduse huvilised on teretulnud!

Häkatoni lõpus valib rahvusvaheline žürii välja 10 ideed, keda ootavad kasvu ja skaleerimise töötoad Soomes (Haaga-Helia University of Applied Sciences) ja Riias (Stockholm School of Economics in Riga ning Tehnopoli poolt korraldatud kiirendiprogramm Eestis.

Miks osaleda?

  • Võimalus kohtuda mõttekaaslaste ja teiste inspireerivate inimestega, kellest võivad saada Sinu eluaegsed sõbrad või tulevased äripartnerid.
  • Ringmajandus on jätkusuutliku ettevõtluse tulevik. Saad teada, mida vajad selles valdkonnas edasi liikumiseks ja reaalsete tuleviku väljakutsete lahendamiseks.
  • Tööta 48 tundi nagu start-up Eesti suurimas innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory. Tutvu meie ainulaadse 270- kraadise Videal ScreenX panoraamsaali ja uue Innovatsiooni HUBiga.

Samuti annab programm hoogu enda äriidee valideerimiseks ja esimese võimaliku investeeringu kaasamiseks.

Enne häkatoni on tulekul ka ringmajanduse aruteluõhtu. Ole valmis!

PS! Häkaton toimub inglise keeles.

Küsimuste korral (nt kui soovid osaleda ettevõttena) kirjuta: kaisa.hansen@taltech.ee

Projekti läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond (Kesk-Läänemere Interreg Programm 2014-2020).

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid