fbpx

Ringmajanduse konverents: kulud tuludeks!

  • 17.09.18
  • -
  • 18.09.18
  • Tehnopol soovitab

Kultuurikatel

Eesti on peatselt üle minemas ringmajandusele, mis tähendab, et on tagumine aeg teha selle uuendusliku ja võimaluste rohke majandusmudeliga lähemalt tutvust.

17.-18. septembril toimuval ringmajanduse konverentsile ootame ennekõike tööstusettevõtteid, kes on huvitatud ressursitõhusamatest tootmisviisidest, tootmisjääkide ärakasutamisest ja muust sellisest, mis päädib sellega, et asjatust kulust saaks pikapeale hoopis tulu. Oodatud on ka teised ringmajanduse edendajad ja entusiastid.

Konverentsil astuvad üles nii need, kel on põhjalikumad teadmised ringmajandusest kui need, kes juba noid teadmisi on ka edukalt rakendanud. Toome teieni põnevad näited koos numbritega nii Eestist kui ka Euroopast. Teaduspark Tehnopol osaleb samuti konverentsil, tutvustades rohetehnoloogia valdkonda konverentsi demoalal.

Innovaatiliste edumeelsete ideede inspiratsiooniks on mõeldud temaatilised töötoad-ümarlauad. Seal õpime, kuidas hoida toorainet võimalikult pikalt ringluses; milline võiks olla uuenduslik tootedisain; mida kujutavad endast peagi kohustuslikud rohelised riigihanked; kuidas rakendada keskkonnajuhtimissüsteeme; kuidas muuta tootmist efektiivsemaks; kuidas saada investeerimislaenusid; taotleda ressursitõhususe toetust jpm.

Konverents on tasuta!

Täpsem info ja registreerumine: www.ringmajandus.eu

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid