Robotex 2018

  • 30.11.18
  • -
  • 01.12.18
  • Tehnopol soovitab

Kultuurikatel

Osale tehnoloogiavaldkonna tähtsündmusel – Robotex International konverentsil “Generatsioon R”, 30.11- 1.12 Tallinnas, Kultuurikatlas.

Novembri lõpus Tallinnas toimuval konverentsil astub kahel päeval üles üle 50 rahvusvahelise esineja 20st riigist, kes annavad ülevaate sellest, kuidas tulevikutehnoloogiad hakkavad kujundama ja muutma meie igapäevaelu. Maailma mastaabis arvamusliidrite poolt käsitletavad teemad on põnevad ning päevakohased arvestades valdkonnas toimuvaid kiireid muutusi. Konverentsil käsitletakse teemasid nagu: tehisintellekt, robootika, küberturvalisus, kosmosetehnoloogiad jmt. Lisaks toimuvad ka erinevad paneeldiskussioonid ja töötoad robootika, tehnoloogia ja ettevõtluse teemadel.

Konverentsil osalevad tehnoloogiavaldkonna tippjuhid ja poliitikakujundajad. Nimekamate kõnelejate sekka kuuluvad Google’i andmeteaduse juht Cassie Kozyrkov ning NASA Jet Propulsion Lab visuaalstrateeg David Delgado, Starship Technologies kaasasutaja Ahti Heinla, riskikapitali firma Mistletoe asutaja ja ettevõtja Taizo Son ning paljud teised.

Tutvu esinejate ja programmiga siin.

Kaugel ei ole aeg, mil robotid, küborgid, avatarid ja teised mehaanilised süsteemid eksisteerivad inimeste kõrval. Robotex International konverentsi „Generatsioon R“ ülesandeks on tagada, et avalikkus oleks tulevikutehnoloogiatest teadlik, juhid oskaksid uusi tehnoloogiaid rakendada ning poliitikud ja seadusandjad neid paremini mõistaksid.

Robotex International konverents on oluline sündmus kõigile, kes tahavad olla kursis tehnoloogia arengutega ning kohtuda maailmatasemel tippjuhtide ja investoritega, kes on juba tulevikku kujundamas.

Kasuta sooduskoodi ROBOSOBER2018, et saada oma pilet 20% odavamalt.

Osta pilet siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid