fbpx

Startup Inkubaatori Alumni Club koos Smart Load Solutions-iga

  • 20.05.19
  • 18:00 - 22:00
  • Tehnopoli sündmus

Shvips

Tehnopol Startup Inkubaator kutsub Sind meie startup vilistlaste peole, kus seekordseks teemaks on targad kodud!

Madis Uuemaa ettevõttest Smart Load Solutions jagab oma kogemust antud teemal ning räägib nende startupi arengust pärast inkubatsiooniprogrammi läbimist. Liitu meiega baaris Shvips 20. mail kell 18.00.

Alumni Club on üritustesari, kus kohtuvad kõik inkubaatori sõbrad, vanad ja uued olijad, et tutvuda ja kogemusi jagada. Üritus on mõeldud vaid Tehnopol Startup Inkubaatori võrgustikule.

Kuna Teaduspargis Tehnopol on toimumas põnevad ajad, siis antud õhtul tutvustame teile SmartUp Accelerator 2019 võistlusprogrammi, mille tänavune sihtrühm on idufirmad, kes pakuvad targa mobiilsuse lahendusi ja kes on valmis looma kontakte rahvusvahelistel turgudel. Sellel aastal (platvorm registreerumiseks avaneb maikuus) valime välja 7 finalisti seitsmest riigist – Eesti, Soome, Saksamaa, Läti, Poola, Rootsi ja Venemaa. Võitjatiim otsustab ise oma sihtturu ning saab sinna sisenemiseks toetust kõikidelt projekti partneritelt. Lisaks on võimalus osa võtta rahvusvahelisest Bootcamp-ist, et laiendada oma teadmisi ja võrgustikku veelgi.

Anna teada oma tulekust, vajutades “Osalen” SIIN.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid