fbpx

Startup Inkubaatori Spotlight: VITS

  • 26.08.19
  • 10:00 - 12:00
  • Tehnopoli sündmus

Tehnopol Startup Inkubaator, Mäealuse 2/1, UK Lounge

Me ei mõtle sellele, et 8 tundi laua taga istudes ning sülearvutiga töötades võib välja kujuneda kutsehaigus, mille tagajärjeks on töötaja töövõime langus ning suured kulud tööandjale.

Samas märksõnad #töötervishoid ja #tööohutus panevad enamik inimesi haigutama…

Eduka äri aluseks on aga tihti vajalikud tegevused ja nõuded, mis lihtsalt peavad olema täidetud. Need on igale ettevõtele ja ka startupile sama iseenesestmõistetavad nagu elektri- või internetiarve.

Seega, kohe kui värbad oma esimesed töötajad, hakkab neile kehtima töötervishoiu ja tööohutuse seadus, mille täitmine on kohustuslik ning mille mitte täitmine võib kaasa tuua trahve ja kohtujuhtumeid.

Töötervishoiu ja tööohutuse nõuete järgimise eesmärk on eelkõige kaitsta töötajat tööõnnetuste, kutsehaiguste ning tööst põhjustatud haiguste eest.

Startupi Virtuaalne töökeskkonnaspetsialist – VITS juht Jaanika Jelistratov jagab Spotlightil kiireid ja valutuid (!) nippe ettevõtetele, kuidas tagada see, et kõik vajalik töötervishoiu ja -ohutuse bürokraatlikus maailmas tehtud saaks.

Kohad on piiratud ja kiiremad neli ettevõtet saavad osaleda ka 1-1 sessioonil, kus Jaanika nõustab just sinu ettevõtet. Rega end Typeformis: https://teadusparktehnopol.typeform.com/to/VCIvhj

Üritus toimub eesti keeles. 1-1 sessioone on võimalik läbi viia ka inglise keeles.

Registreeri end Typeformis: https://teadusparktehnopol.typeform.com/to/VCIvhj

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid