fbpx

Startup Week Tallinn 2019: Startups Meet Tallinn City

  • 15.11.19
  • 10:00 - 14:00
  • Tehnopoli sündmus

Roosikrantsi 4b, Kesklinn, Tallinn, 10119 Harju Maakond, Eesti

See üritus toimub träki Generation Green all Startup Week Tallinn 2019 raames, mis tähistab ettevõtliku meelt ja startup -kogukonda. Anna oma tulekust kindlasti teada ja registreeri end Eventbrite’is.

Tule ja näita oma toodet Tallinna linnale!

Tallinna linn koostöös Tehnopoliga pakuvad ettevõtetele võimaluse esitleda oma tooteid ja teenuseid Tallinna linnale. Parimatel ettevõtetel on hea võimalus vahetult kohtuda Tallinna linnavalitsuse esindajatega ning arutada detailsemalt koostöö üle.

Üritus toimub 15.novembril Tallinna Linnavalitsuse hoones aadressil Roosikrantsi 4B kell 10:00 – 14:00.

Kuivõrd Tallinn näeb end keskmise suurusega pealinnade seas tuleviku targa linnana, kasutades läbimõeldud ja keskkonnasäästlikke lahendusi, siis avab Tallinna linn end üha rohkem ettevõtetele oma toodete/teenuste esitlemiseks.

Insipiratsiooniks vaata www.tallinnovation.ee näidislahendusi, mis on linnas juba rakendatud ning heida pilk peale linna arengukavale (www.arengukava-kavand.tallinn.ee). Lisaks esitlemisele ja kontaktide vahendamisele pakume ettevõtetele just võimalust saada Tallinna linn esimeseks kliendiks.

Valdkondlikult ootame osalema ettevõtteid, kes pakuvad uudseid lahendusi transpordi, energiasäästlikkuse, rohemajanduse, elukeskkonna uuenduste, elanikele suunatud vm targa linna valdkondades.

Tallinna linna poolt kuulavad ettevõtete esitlusi vastava valdkonna spetsialistid. Oodatud on ettevõtted, kes on juba läbinud ideefaasi ning omavad töötavat prototüüpi. Hea oleks, kui prototüüp oleks ka juba testitud. Lisaks on ettevõttel töötav meeskond ning algne käive või finantseering kaasatud.

Ürituse tulemusel valib Tallinna linn välja valdkonna parimad, kellest parimad saavad ühe laua taga edasisi piloodiplaane arutada linnavalitsuse esindajatega. Lisaks annab linn tagasisidet kõigile ettevõtetele ning on võimalus saada tasuta mentori abi, et paika panna sammud, kuidas kohalikus omavalitsuses huvi äratada ja oma järgmisi tegevusi planeerida.

Ürituse ajakava:
10:00 Tervitus Tallinna linna poolt ja ülevaade Tallinna linna tarkadest lahendustest
10:30 ettevõtete esitlused: 5 minutit esitlus + 5 minutit küsimused/vastused
11:30 kohvipaus
11.45 esitlused jätkuvad …
12:45 Tallinna linn valib välja enda jaoks parimad ja huvitavamad lahendused
13.00 jätkuvad arutelud parimate väljavalitud ettevõtetega

PS! Registreerumine on lõppenud! Kohtumiseni üritusel.

Üritusel osalemiseks palun täida osalemise ankeet hiljemalt 5.novembriks. Koostöös Tehnopoliga valitakse välja 10 ettevõtet, kes saavad 15. novembril pitchida. Ankeet asub siin: https://docs.google.com/forms/d/1gjcC7p3jy6vI2I26OPA3uV2qKLe7p-DAzhulSiXB17A/viewform?edit_requested=true

Palun mõtle enne ka hoolikalt läbi, millist koostöövormi linnavalitsuselt soovid. Arvesta, et lihtne müügitehing pole alati kõige tulemuslikum lahendus, kuivõrd linn on avaliku sektori asutusena kohustatud läbi viima riigihankeid. Samuti vajavad linnaametnikud koolitusi ja teadmisi, et uuendustega kaasa tulla ja harjuda.

Kui sul on täiendavaid küsimusi, kirjuta anu.puusaag@tehnopol.ee

Facebook üritus.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid