Suurüritus Mobile World Congress 2019

  • 25.02.19
  • -
  • 28.02.19
  • Tehnopol soovitab

Barcelona, Hispaania

Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid. 2018. aasta messil osales 2400 eksponenti ja üle 107 000 külastaja.

Eesti ühisstendile on oodatud osalema Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonisektori ettevõtted. Eesti ühisstend asub hallis 8.1.

Osalustasu ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu). Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Lisaks jäävad ettevõtja kanda osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Osalemissoovist palume teatada hiljemalt 27. augustiks 2018. Osalejate arv ühisstendis on piiratud.  Kandideerimiseks palume täita elektrooniline ankeet, mis asub kodulehel: www.eas.ee/events/mobiilitoostuse-mess-mobile-world-congress-2019/.

Messi veebilehekülg on www.mobileworldcongress.com.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid