TEW2019: Tänavatoidufestival

  • 12.09.19
  • 17:00 - 20:15
  • Tehnopoli sündmus

Teaduspark Tehnopol parkla

Sel aastal üllatab Tehnopol Entertainment Week hea toidu ja muusikaga. Tänavatoidufestivalilt leiab igaüks endale miskit suupärast ning korraliku rock-kontsertiga kostitab Tanel Padar koos bändiga.

Ajakava:

17.00-19.00 Naudime mõnusat toitu ja head muusikat

19.00-20.15 Tanel Padar kontsert

Saame tuttavaks toitlustajatega:

Maheleib pakub suppi ja praade, burgereid ja friikartuleid. Lisaks sellele ka pirukaid, saiakesi, kohvi ja karastusjooke.

Sel päeval plaanime pakkuda täidetud tacosid, nii lihaga, kalaga kui taimetoidu oma. Samuti erinevaid pirukaid. Armastame toitu ja selle tegemist 🙂 Kõik meie toidud ja küpsetised valmivad käsitööna oma kokkadelt ja kondiitritelt. Igapäevaselt ootame lõunatajaid meie Mehhatroonikumi Plus kohvikusse.

Sajad tuhanded pihvid on leidnud oma koha käsitsi valmistatud krõbedate kuklite vahel ja pea poolsada imemaitsvat kastet on meie köögis nelja aastaga valminud. Oleme tänavagurmee teerajaja Eestis ning laseme maitsetel rääkida meie enda eest.

Karamelli Töökoda pakub käsitsi valmistatud karamelli ja pulgakomme, mis on tehtud loodusliku ja naturaalse toorainega.

Meie menüüst leiab igaüks enda lemmiku, kindlasti väärivad proovimist mahlane veiseliha burger ning vürtsikas suitsukana burger, maitseelamuse pakub ka bataadifriikartulid parmesaniga. Redisfood…rohkem maitset!

UQ BBQ pakub autentset BBQ-d. Mis on hoolega tehtud meie peakoka Uku poolt. Menüüs on meil Cubanos (Kuubapärane võileib) rebitud sealiha ja veiselihaga ja pakume veel grillitud kanavardaid. Joogipoolist leiab ka. P.s. UQ – loe Uku 🙂

Üritus on ilma vanusepiiranguta ja kõigile tasuta – tule naudi mõnusat õhtut Teaduspargis Tehnopol.

Vaata ka Facebooki üritust ja märgi end osalema!

Tänavatoidufestival on osa nädalasest üritusteseeriast Tehnopol Entertainment Week. Vaata ja registreeru ka teistele üritustele siit. 

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid