TV BEATS idea @Tallinn

  • 08.11.18
  • 17:00 - 20:30
  • Tehnopoli sündmus

Teaduspargi 6/1

Esmakordselt Eestis audiovisuaalmeedia arendusprogramm TV BEATS!

Eesti teletööstus on olnud alati orienteeritud kohalikule turule, vaid üksikute formaatide loomisel on arvestatud potentsiaalse ekspordiga. Täna näeme aga globaalset turgu, kus teleseriaale levitatakse internetis, sotsiaalvõrgustikes ja lineaarses televisioonis, ning mille kontent valmib üle maailma.

Selleks, et hõlbustada teletööstust piirkonnas, alustab Narva Loomeinkubaator OBJEKT koostöös Euroopa kogenuma B2B ärikiirendiga Startup Wise Guys visuaalse meedia arendusprogrammi TV BEATS, mis on disainitud audiovisuaalmeedia valdkonnas juba tegutsevatele spetsialistile, kuid ka neile, kes teevad sellel alal alles esimesed sammud.

Alustame ideelaboritega ja kutsume kõiki 8.novembril TV BEATS idea @Tallinn! 3-4 tunnise ürituse käigus saavad osalejad pitchida enda ideed, saada ekspertidelt tagasisidet ning saada osa võrgustiku tööst.

Võta enda idee kaasa ja liitu meiega! Osalemine on TASUTA, kuid vajalik on registreerimine. 

Lisainfo: objekt.is/tvbeats

TV BEATS programmi toetab EAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest „Loomemajanduse valdkonnasisese ning -ülese koostöö soodustamine visuaalse meedia arengu kaudu“ projekti nr EU51523 raames.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid