AI ajastu: kuidas luua tehisintellekti ettevõtet?

  • 27.09.2023
  • 16:00
  • -
  • 27.09.2023
  • 17:30

Saturn, Teaduspark Tehnopol, Teaduspargi 6/1

27.09 toimub Tehnopol Startup Inkubaatori AI kiirendi eelüritus, mis keskendub küsimusele – kuidas luua tehisintellekti ettevõtet?

AJAKAVA
16:00 – 17:00 Paneel AI valdkonna ekspertidega / küsimused
17:00 – 17:15 AI kiirendi tutvustus ja küsimused
17:15 – 17:30 Networking

PANEEL
Teemaõhtul toimub paneel kogenud AI ettevõtete esindajatega – Raul Varrak (Lean Digital), Juhan-Madis Pukk (Flowit) ja Anna Laaneväli (STACC). Paneeldiskussiooni juhib Tehnopoli AI valdkonna projektijuht Otto Mättas. Paneel keskendub sellele, kuidas uued ettevõtted peaksid mõtlema probleem-lahendus-mõju kombinatsioonile. Arutelus alustame probleemi defineerimisest, mis on tehisintellekti rakendamise aluseks. Seejärel tutvustame tööriistu ja strateegiaid, mis aitavad seda probleemi lahendada.

Tule ja õpi, kuidas määratleda ja lahendada olulisi probleeme tehisintellekti abil, saavutades sellega suurim võimalik mõju.

AI KIIRENDI
Oktoobris 2023 stardib Tehnopol Startup Inkubaatoris AI kiirendi, kuhu ootame kandideerima tehisintellektil põhinevaid tiime, et tuua turule uusi ja tugevaid tehnoloogiaettevõtteid. Kiirendi läbimisele aitavad kaasa nii spetsiaalne AI fookusega koolitussari kui ka valdkonna tipptegijatest mentorid ning eksperdid, kes meeskondadega iganädalaselt töötavad. AI kiirendi uude vooru võetakse vastu 10 tiimi ja iga tiim saab idee arendamiseks 10 000-eurose rahasüsti.

Kandideerimise tähtaeg on 30. september.

Vaata lähemalt: https://www.startupincubator.ee/aikiirendi/

Keda ootame üritusele?
Üritusele on oodatud alustavad iduettevõtted ja spin-off ettevõtted, kes juba kasutavad oma äris AI-d ja ka need, kes seda veel täna ei tee, kuid tunnevad teema vastu huvi.

Üritus on osalejatele tasuta. Pane ennast kirja!

Registreerun

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega