Tehnopoli AI arendusmaraton

  • 16.08.2022
  • 10:00
  • -
  • 24.08.2022
  • 17:00

Tartu Loodusmaja, Lille 10, 51010 Tartu, Tartu maakond

Tehnopoli AI arendusmaraton

Kandideeri suvisele arendusmaratonile, mis toimub 16. ja 24. augustil Tartus!

Tehisintellekti arendusmaratoni eesmärk on toetada Sinu ettevõtte ambitsiooni võtta kasutusele AI lahendus. Selleks korraldame kaks arendusmaratoni – ühe 2022. aasta talvel Tallinnas ja teise sama aasta augustis Tartus.

Arendusmaratoniga viime kokku ühelt poolt tehisintellekti väljakutseid ja vajadust omavad ettevõtted ning teisalt lahenduste pakkujad. Korraldame neile 1-päevase töötoa ühise pilootprojekti loomiseks sh tehnilise lahenduse loomiseks, uue lahenduse äriliseks valideerimiseks ja tervikliku projektiplaani koostamiseks. Arendusmaratoni teine päev on suunatud pilootprojektide esitlustele ja hindamisele. Arendusmaratoni käigus toetavad osalejaid valdkonna mentorid ja koolitajad.

Arendusmaraton on osalejatele tasuta.

Arendusmaratonile on oodatud väljakutsete pakkujatena ettevõtted, kelle protsesse (nt tootmises, kliendihalduses, tootearenduses või mujal) on võimalik tehisintellekti lahendusega tõhusamaks ja kestlikumaks muuta. Suvisele arendusmaratonile Tartus on oodatud andmemahukad haridus-, rohe-, tervis- ja tööstusettevõtted.

Arendusmaratonile on oodatud lahenduste pakkujatena nii tärkavad kui tegutsevad ettevõtted, teadlased, spetsialistid, tudengid – kõik, kes suudavad ja soovivad end tehisintellekti loomisel ja rakendamises proovile panna.

Registreerun

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega