Momentum

Oleme 15 aastat aidanud ja innustanud ettevõtteid tootearenduse, digitaliseerimise ja tulevikutehnoloogiate kasutuselevõtu alal. Täna võime enesekindlalt väita, et oleme välja töötanud mudeli, mis päriselt töötab ja teinud sellest ettevõtete ja avaliku sektori innovatsiooniprogrammi Momentum.

 

Momentum aitab võimendada ettevõtte innovatsioonitegevusi, innustab lahendusi arendama ja uutmoodi rakendama, lühendab innovatsioonitsüklit ning muudab arendustegevused vajaduspõhisemaks.

 

Ükskõik, kas oled ravimiettevõte, toodad elektroonikat või tegutsed hoopis avalikus sektoris – tehnikad ja valideeritud lahendused on sageli samad. Muutub aga see osa, mis puudutab konkreetselt Sinu organisatsiooni vajadusi ja nendele saame koos otsa vaadata.

 

Momentumi pikkus sõltub Sinu vajadustest. Tavapäraselt alustame siiski  innovatsiooniauditist, jätkame ideeloomega, millele järgneb lahenduste esmane prototüüpimine näiteks häkatoni vormis ja tsükli võtab kokku lahenduste elluviimine, et kõik head ideed päris toodeteks ja teenusteks vormida.

 

Et tagada parim tulemus, kaasame protsessi parimaid mentoreid ning soovi korral ka erinevaid organisatsiooniväliseid huvigruppe ja kogukonnaliikmeid.

 

Loe valikut tänaseks läbi viidud Momentumitest siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid