Hooned

Teaduspargi 6/1
Pindala: 2500 m2

Tallinna Teaduspargi Tehnopol peahoone on renoveeritud ja rekonstrueeritud selliseks, et ühendada mugavad kontori- ja teenuspinnad. Hoones tegutseb ka söögituba Helios ja spordikompleks GymLeco. Hoones asub kaks seminariruumi: Merkuur ja Saturn.

Mäealuse 2/1
Pindala: 12000 m2

Kaasaegne ja kõrge kvaliteediga äri- ja büroohoone on suunatud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ja Tehnopoli piirkonnas teenuseid pakkuvatele ettevõtetele. Hoones tegutseb ka alustavatele ettevõtetele mõeldud äriinkubaator – Startup Inkubaator, kus oma äri kasvatavad ligi 20 alustavat tehnoloogiaettevõtet. Hoones asuvad teiste seas ettevõtted Cybernetica, SMIT (Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus), ELIKO. Teenuseid pakuvad lõunarestoran Mets, Aatomiku Lastehoid, Credo Kindlustusmaaklerid jpt. Hoones asuvad erinevad seminari- ja koosolekuruumid (vt siit).

Teaduspargi 6/2
Pindala: 2100 m2

Hoone on suunatud elektroonika, mehhaanika ja infotehnoloogia ettevõtetele, pakkudes väga paindlikke ruumilahendusi nii suurematele kui väiksematele kollektiividele. Hoones tegutsevad metalli- ja elektroonikatöödega tegelev H7H6 ja AT&S Tehnika.

Teaduspargi 3/1
Pindala: 2200 m2

Hoone on mõeldud biotehnoloogia, materjali- ja keemiatööstuse ettevõtetele. Lisaks kvaliteetsele kontoripinnale on hoones erinevad laboritingimused. Hoones tegutsevad teiste hulgas ettevõtted Cambrex, Kevelt ja Cayman Europe.

Mäealuse 4
Pindala: 2200 m2

Hoone on suunatud biotehnoloogia ettevõtetele pakkudes erinevaid kontori kui laboritingimusi. Biolabor pakub ettevõtetele võimalust kasutada tipptasemel tingimusi rakukasvatuse ja arenduse valdkonnas. Hoones tegutsevad ettevõtted Biotap, Cellin Technologies, Fibrotx ja Biolaborid. Tehnopoli osalusel käivitati 2013. aastal teaduspargis Biolabor. Tegu on Baltimaades ainulaadse tüvirakkude tootmiseks ja paljundamiseks sobiva laboriga – puhta ruumiga, millest labori loojad soovivad kujundada koostöös Rakuravi klastriga Eesti ja Euroopa meditsiini arengu jaoks vajaliku tootmisettevõtte, mis on suuteline valmistama kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavaid rakuravi tooteid. Loe rohkem Biolaborite lehelt.

Teaduspargi 8
Pindala: 8300 m2

Mehhatroonika keskus on suunatud mehhaanika, elektroonika ja masinaehitusettevõtetele. Lisaks tipptasemel kontoripinnale on hoones kõrgtehnoloogilised tootmis- ja laboripinnad , kus tegutseb regiooni ainus mehhatroonika paindtootmissüsteem. Hoones tegutsevad teiste seas ettevõtted nagu Metrosert, Mehhatroonika Inovatsioonikeksus (IMECC) ja Ektaco.

Akadeemia tee 21
Pindala: 12300 m2

Küberneetika maja (Akadeemia tee 21 hooned 1-6) on läbi lähiajaloo olnud koduks innovaatilistele ettevõtetele. Siin on oma tegevust alustanud muuhulgas ka ettevõtted Skype Technologies ja AS Cybernetica. Küberneetika maja on ennekõike äri- ja büroohoone, kus tegutseb täna enam kui 50 tehnoloogiapõhist ettevõtet. Akadeemia tee 21/1 vastrekonstrueeritud hoones ootavad ettevõtteid A-kategooria kontoripinnad.

Aastatel 2015-2016 renoveeriti Küberneetika maja korpused 3 kuni 6. Uuenenud ärihoones on kaasaegsed ja paindliku lahendusega büroopinnad,  kaubaliftiga ligipääsetavad väiketootmis- ja laopinnad, mõnusad puhkenurgad, seminari -ja koosolekuruumid ning kohvik. Hoonete katused on projekteeritud selliselt, et neid oleks võimalik tulevikus kasutada tuule -või päikeseenergia püüdmiseks.

Hoones asuvad ettevõtted nagu Fujitsu EstoniaEnglo, HITSA, Trindad Wiseman, Teligent-i laborid, Eesti Standardikeskus jpt.