Partnerite pakkumised

Majutus

Tallink Hotels

Tallink Hotels hotelliketil on hea meel pakkuda kõikidele Tehnopoli ettevõtetele soodsaid tingimusi oma kolleegide ja külaliste majutamiseks erinevates hotellides nii Tallinnas kui Riias.

Eripakkumised Tehnopoli klientidele

Konsultatsioon

Thorgate

Thorgate on tarkvaraarendusettevõte, mis keskendub innovatiivsete digitaalsete toodete loomisele, kasutades tipptasemel tehnoloogiaid. Ettevõte arendab moodsaid lahendusi tervishoiutehnoloogias, metsanduses, tootmises, fintechis ning e-kommertsis nii iduettevõtete kui ka SME-de jaoks.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele (hinnapõhine allahindlus teenustelt, nt konsultatsioonid, töötoad ja arendus).


Eesti Konverentsibüroo

Tasuta info ja konsultatsioon rahvusvaheliste konverentside korraldamiseks Eestis, abi korraldusõiguse taotlemiseks vajaliku dokumentatsiooni vormistamisel, Eestit tutvustavad elektroonilised ja paberkandjal reklaammaterjalid.

Tasuta teenus


Trinidad Wiseman

Trinidad Wiseman on Eesti suurim ja ühtlasi ka vanim kasutajakogemuse disainiagentuur. Ettevõtte klientide hulka kuuluvad Eesti suurimad telekomifirmad, avaliku sektori asutused ning mitmed iduettevõtted.

7% allahindlus Tehnopoli klientidele


Outsourcing Partner (OSP)

OSP vahendab ettevõtetele põhitegevust toetavaid tooteid ja teenuseid alates aastast 2011. Ettevõtetel on võimalik tasuta liituda juba korraldatud ühisostudega, millega tagame turu parimad tulemused (sh hinnad, tingimused ja lisaväärtus) tugiteenuste valdkondades. Nt mootorikütusele tänu kombineeritud hinnakujundusele on soodustus 7,5s/l kohta; sidevaldkonnas kõneminuti hind kõikidesse võrkudesse 1 sent/min ja lisaks regulaarne hinnaseire; büroovarustuses A-kl paber 2,71eur/pakk ning põhiostukorvi toodetele hinnagarantii, lisaks tasuta tarne (sõltumata mahust ja firma asukohast) jne.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele


Invent Baltics

Invent Baltics aitab ettevõtteid projektide läbiviimisel ja koostööpartnerite leidmisel.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele


Brain Team

Juhtimisagentuur Brain Team pakub Tehnopoli ettevõtetele võimalust arendada kriitilisi protsesse ja välja töötatada strateegiaid.

30% allahindlus Tehnopoli klientidele


KOPPEL Patendibüroo

Intellektuaalomandi õiguskaitsealane konsultatsioon.

1 tasuta konsultatsioon Tehnopoli klientidele


Ten Twelve

Ten Twelve aitab Tehnopoli ettevõtetel läbi viia tootearendust ja tootmise ettevalmistamist.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele


InterAct

InterAct aitab Tehnopoli ettevõtteid EASi tootearendusprogrammi eeluuringute läbiviimisel, projektitaotluse koostamisel, rakendusuuringutel või tootearenduse ja tasuvus- ja teostatavusanalüüside koostamisel.

2 tasuta konsultatsiooni ja 10% allahindlus Tehnopoli klientidele


KPMG Eesti

KPMG pakub laias valikus auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid.

25% soodustus raamatupidamisteenustelt Tehnopoli klientidele.


Belbin Eesti

Juhtimis- ja koostöökoolituste spetsialist!

 Tehnopoli klinetidele kehtib teenusele soodustus -10%


Brandem

Turundus- ja värbamisagentuur Brandem pakub ettevõtetele värbamisteenust sh värbamiskampaaniate läbiviimist, töötajate uuringuid, tööandja strateegia väljatöötamist.


Advokaadibüroo Arvisto & Partnerid

Advokaadibüroo Arvisto & Partnerid pakub õigusalaseid teenuseid ettevõtjatele. Koostame lepinguid ja aitame tehingute läbirääkimistel. Anname nõu ja koostame dokumente investeeringute leidmisel. Esindame kliente vaidlustes. Teeme kõike seda parima hoole ja kvaliteediga.

Töötoad

TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

Mektory on TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskkond, mis pakub mitmekülgseid võimalusi nii ettevõtetele, tudengitele ja õppejõududele, ettevõtlikele noortele ning koolinoortele.

10% allahindlus Tehnopoli klientidele

Muud teenused

SEMENTO

SEMENTO pakub metallitöötlemise allhanketöid ja abi mehaanika konstruktsioonide väljatöötamisel.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele


Tõlkebüroo NEON

Tõlkebüroo NEON osutab tõlketeenuseid alates aastast 2000. Spetsiifikaks on meditsiinitõlked, õigus- ja finantstõlked ning tehnilised tõlked. Teenused on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelisele kvaliteedistandardile ISO9001:2008 ja tõlketeenuste standardile ISO17100:2015

Tallinna Teaduspark Tehnopoli koostööpartneritele ja klientidele: kirjalikud tõlked (eesti, vene, inglise, saksa, läti ja leedu keel) -10% tavahinnast.


EveryPay

EveryPay pakub innovatiivseid kaardimakselahendusi, võimaldades ettevõttel pakkuda kaasaegseid teenuseid ja arveldusvõimalusi, mis aitab ettevõttel tõhusamalt oma äri ja rahavoogude juhtimisega tegeleda.

Kalasadama 4, kontakt: info@every-pay.com; +372 6442201

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid