Partnerite pakkumised

Konsultatsioon

Thorgate

Thorgate on tarkvaraarendusettevõte, mis keskendub innovatiivsete digitaalsete toodete loomisele, kasutades tipptasemel tehnoloogiaid. Ettevõte arendab moodsaid lahendusi tervishoiutehnoloogias, metsanduses, tootmises, fintechis ning e-kommertsis nii iduettevõtete kui ka SME-de jaoks.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele (hinnapõhine allahindlus teenustelt, nt konsultatsioonid, töötoad ja arendus).


Eesti Konverentsibüroo

Tasuta info ja konsultatsioon rahvusvaheliste konverentside korraldamiseks Eestis, abi korraldusõiguse taotlemiseks vajaliku dokumentatsiooni vormistamisel, Eestit tutvustavad elektroonilised ja paberkandjal reklaammaterjalid.

Tasuta teenus


Trinidad Wiseman

Trinidad Wiseman on Eesti suurim ja ühtlasi ka vanim kasutajakogemuse disainiagentuur. Ettevõtte klientide hulka kuuluvad Eesti suurimad telekomifirmad, avaliku sektori asutused ning mitmed iduettevõtted.

7% allahindlus Tehnopoli klientidele


Invent Baltics

Invent Baltics aitab ettevõtteid projektide läbiviimisel ja koostööpartnerite leidmisel.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele


Ten Twelve

Ten Twelve osutab Tehnopoli ettevõtetele füüsiliste toodete disaini, mehhaanilise projekteerimise ja tootmisesse juurutamise teenuseid. Ettevõtte ühendab teadmised kasutajakesksest lähenemisest, tootmise optimeerimisest ja seeriatootmisest.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele


InterAct

InterAct aitab Tehnopoli ettevõtteid EASi tootearendusprogrammi eeluuringute läbiviimisel, projektitaotluse koostamisel, rakendusuuringutel või tootearenduse ja tasuvus- ja teostatavusanalüüside koostamisel.

2 tasuta konsultatsiooni ja 10% allahindlus Tehnopoli klientidele


KPMG Eesti

KPMG pakub laias valikus auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid.

25% soodustus raamatupidamisteenustelt Tehnopoli klientidele.


Belbin Eesti

Juhtimis- ja koostöökoolituste spetsialist!

 Tehnopoli klinetidele kehtib teenusele soodustus -10%


Brandem

Turundus- ja värbamisagentuur Brandem pakub ettevõtetele värbamisteenust sh värbamiskampaaniate läbiviimist, töötajate uuringuid, tööandja strateegia väljatöötamist.


Advokaadibüroo Arvisto & Partnerid

Advokaadibüroo Arvisto & Partnerid pakub õigusalaseid teenuseid ettevõtjatele. Koostame lepinguid ja aitame tehingute läbirääkimistel. Anname nõu ja koostame dokumente investeeringute leidmisel. Esindame kliente vaidlustes. Teeme kõike seda parima hoole ja kvaliteediga.

Töötoad

TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

Mektory on TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskkond, mis pakub mitmekülgseid võimalusi nii ettevõtetele, tudengitele ja õppejõududele, ettevõtlikele noortele ning koolinoortele.

10% allahindlus Tehnopoli klientidele.

Platvormid

Scoro

Scoro on juhtiv äritarkvara, mis aitab hallata kõiki ettevõtte protsesse ühes kohas alates müügitehingutest ja kontaktidest kuni projektijuhtimise ja aruandluseni. Vaata järele, kuidas Scoroga oma ettevõtet muuta.

Tehnopoli kliendid saavad 30-päevase tasuta Scoro prooviperioodi ning -30% soodustust. Pakkumise saamiseks võta ühendust Startup Inkubaatori kogukonnajuhi Triin Ilvesega (triin.ilves@tehnopol.ee).

Muud teenused

SAFETYWING

SafetyWing pakub asukohast sõltumatutele professionaalidele maailma esimest globaalse töötajaskonna tervisekindlustust ehk Remote Health lahendust, mida saavad kasutada nii eraisikud kui ka ettevõtted. Tehnopoli klientidele on esimese aasta kindlustusleping 5% soodsam. Soodustuse saamiseks kasuta alljärgnevaid linke.

Peamised eelised:
1. Katab kuni 1 million dollarit aastas
2. Ülemaailmne kindlustus: 175+ riiki
3. Saad valida premium lahendused, nagu hambaravi lisamine
4. Võid külastada iga avalikku või era haiglat maailmas
5. Kiire registreerimine veebis
6. Tiimid, kus on 10+ liiget, saavad registreeruda ilma eelneva haigusloota


SEMENTO

SEMENTO pakub metallitöötlemise allhanketöid ja abi mehaanika konstruktsioonide väljatöötamisel.

Eripakkumine Tehnopoli klientidele


Tõlkebüroo NEON

Tõlkebüroo NEON osutab tõlketeenuseid alates aastast 2000. Spetsiifikaks on meditsiinitõlked, õigus- ja finantstõlked ning tehnilised tõlked. Teenused on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelisele kvaliteedistandardile ISO9001:2008 ja tõlketeenuste standardile ISO17100:2015

Tallinna Teaduspark Tehnopoli koostööpartneritele ja klientidele: kirjalikud tõlked (eesti, vene, inglise, saksa, läti ja leedu keel) -10% tavahinnast.


EveryPay

EveryPay pakub innovatiivseid kaardimakselahendusi, võimaldades ettevõttel pakkuda kaasaegseid teenuseid ja arveldusvõimalusi, mis aitab ettevõttel tõhusamalt oma äri ja rahavoogude juhtimisega tegeleda.

Kalasadama 4, kontakt: info@every-pay.com; +372 6442201

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega