Noorte äriideede arenguprogramm Starter käivitub taas!

09.02.2017

Sul on äriidee! Aga Sa ei tea, kuidas edasi tegutseda?  - NOORTE ÄRIIDEEDE ARENGUPROGRAMM STARTER käivitub taas!

Veebruaris alustas uut hooaega üle-eestiline noorte äriideede arenguprogramm STARTER.

STARTERis jookseb sel kevadel kaks programmi paralleelselt: STARTERcreative põhiprogramm alles alustavatele meeskondadele ja STARTERtech Advanced juba edasijõudnud meeskondadele. Programmidesse on kaasatud parimad koolitajad ja praktikud Eestist ning välismaalt, on töötubades toimuv väärt võimalus saadud teadmiste baasil ka oma ideed toimivaks lahenduseks vormida. Toimuvad ägedad mentorüritused ja lõpus ka ideede esitlused investoritele!

Osalemine on tasuta ja ei eelda eelteadmisi ettevõtlusest.

 

STARTERcreative põhiprogrammis alustavatele meeskondadele aitame Sul leida oma ideele hea ärimudeli ning selgeks teha kõik ettevõtluse põhioskused (äriarendus, tootearendus, teenusedisain, turundus, ärimudeli loomine, müük, pitching jt teemad). Programm algab 21. veebruaril ning 3 kuu jooksul toimuvad erinevates ülikoolides koolitused ja üritused. Tutvu lähemalt programmi ja koolitajatega ning registreeri end programmi: www.starteridea.ee/STARTERcreative

Küsimused saab esitada STARTERcreative programmijuhile: Marek Mühlberg, marekm@tlu.ee, tel 551 0204

 

STARTERtech edasijõudnute programm viiakse läbi esmakordselt sel kevadel TTÜ Mektorys, fookus on reaalsetel rakendustel ehk siis ärimudeli valideerimisel ning oma toote esmase prototüübi loomisel ja testimisel. Edasijõudnute STARTERtech Advanced programmi eesmärgiks on toetada loodud startup meeskondi ning ärimudeli arendust jõudmaks esimese müügini. Põhiline rõhk on just mentorite ja ekspertide kaasamisel.

STARTERtech Advanced programmi koolitused ja üritused toimuvad esmaspäeviti kell 17.30-20.00 perioodil 20. veebruar - 25. mai 2017 TTÜ Mektory keskuses.

Avaüritus „All about passion“ toimub 20. veebruaril kell 17.30-20.00 TTÜ Mektory keskuses. Registreeri ennast avaüritusele juba täna SIIN

Detailsem informatsioon programmi kohta ja registreerumine osalemiseks: www.ttu.ee/ttustartup

Küsimustele vastab TTÜ Mektory STARTERtech Advanced programmijuht Anu Oks, anu.oks@ttu.ee, tel 5660 3344