Osale karjääriüritusel Võti Tulevikku 2017

05.01.2017

voti-tulevikku

 

Kutsume Teaduspargi Tehnopol ettevõtteid osalema Eesti suurimal tudengite karjäärimessil Võti Tulevikku 2017.

Osalemine on hea võimalus, et...

Võti Tulevikku 2017 mess leiab aset 8.märtsil Tallinna Tehnikaülikoolis, tuues kokku üle 60 ettevõtte ning 3000 tudengi. Formaalse karjäärimessi kõrval luuakse ka sel aastal TTÜ Tudengimaja esimeses saalis ja koridoris startupide ala, kus idufirmadel on võimalus oma tegemisi tutvustada ning tagasisidet küsida.

Ühelt poolt oleks startupide kaasamise eesmärgiks anda alustavatele ettevõtjatele võimalus end tutvustada, teisalt julgustada üliõpilasi ettevõtluse kasuks otsustama ning anda ülevaade TTÜ ümbruses pakutavatest võimalustest oma (idu)firma arendamiseks.

Lisaks karjäärimessile toimuvad Võti Tulevikku raames 7.-8.märtsil ettevõtete poolt korraldatavad seminarid ja töötoad, samuti loengud ja koolituse tudengitele; antakse välja ajalehe Postimees erileht ning luuakse digitaalne infokataloog. Messipäev lõpeb hubase banketiga, kus kuulutatakse välja ka silmapaistvaim startup.

Kuna kohtade arv on piiratud, oleme sel aastal kehtestanud ka sümboolse osalustasu 100€. Osalemissoovist palume teada anda 20.jaanuariks meili teel. Seni oleme Võti Tulevikku tiimiga valmis vastama kõikidele küsimustele ning ettepanekutele!

Lisainfo: sigritpikkar@gmail.com +372 530 204 98