Talsinki

Ettevõtjatele rahvusvahelist inkubatsiooniteenust pakkuv ja Eesti-Soome ettevõtjate koostööd arendav Talsinki projekt on avatud kõigile ettevõtjatele, kellel on soov välja arendada rahvusvaheline meeskond, saada nõuandeid rahvusvahelistelt mentoritelt või siseneda turule.

Talsinki projekti käigus on ettevõtjatel võimalus võtta osa ainulaadsest inkubatsiooniprogrammist, mille raames suurendatakse koostööd kahe riigi ettevõtjate vahel, samuti muudetakse ettevõtted atraktiivsemaks investeeringute kaasamiseks. Talsinki projekt on suunatud eelkõige infotehnoloogia-, rohetehnoloogia-, tervisetehnoloogia- ja loomeettevõtete koostöö arendamisele.

Talsinki projekti keskne eesmärk on 30 Eesti-Soome teadmuspõhise ühisettevõtte loomine. Projektis osalejatel on võimalus osa saada erinevatest töötubadest, koolitustest,  tutvumisüritustest ja valdkonna olulisematest konverentsidest. Mentoritena toetavad ettevõtjate arengut Soome inkubaatorite kogenud eksperdid.

Projekti tegevusi koordineerivad neli rahvusvaheliselt tunnustatud inkubaatorit: Eesti poolt SA Tallinna Teaduspark Tehnopol, SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid ja Soome poolt Ettevõtluskeskus Spinno, Aalto Ülikooli Startup Keskus ja Aalto Väikeettevõtlus Keskus.

Vaata rohkem!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid