ActInSpace 2018 Tartu

Kui sulle meeldivad väljakutsed, kosmos on su ideede piiriks ja sa unistad oma ärist, siis on siin väljakutse sinule - ActinSpace 2018 Tartu. ActInsSpace annab võimaluse avastada kosmosepõhiste tehnoloogiate potentsiaal ja muuta eelsõnastatud väljakutsed oma äriks!

Taga omale koht rahvusvahelisel ideedevõistlusel juba täna: https://actinspace.org/register

Seega kosmose entusiastid, raketiteadlased, kodeerivad superstaarid, kosmosekauboidest insenerid ja suured unistajad märkige oma kalendrisse 25.-26. mai ActinSpace 2018 Tartus SPARK Demo keskuses, Narva mnt. 3, Tartu. (Üritus on inglise keeles!)

ActInSpace® on rahvusvaheline innovatsioonivõistlus, mis inspireerib noori naisi ja mehi kogu maailmas kosmosetehnoloogiate ja -andmete kasutamisel. ActInSpace® on Prantsuse Kosmoseagentuuri (CNES) algatatud rahvusvaheline innovatsioonikonkurss, mis ühendab 65 linna üle maailma. ActInSpace® toetab ESA ja ESA kosmose äri inkubaatorite võrgustik. Eestis on korraldajaks 2018 aastal Tartu Teaduspark.

ActInSpace® on suurejooneline rahvusvaheline üritus, mis toob kokku ettevõtjad, üliõpilased, tööotsijad, arendajad ja loovinimesed kogu maailmast. 24 tunniks moodustuvad meeskonnad, kes töötavad väljakutsetega päris elust koos ärijuhtide ja tehniliste ekspertidega. Nad loovad ja kujundavad uuenduslikke teenuseid ja tooteid, mis põhinevad kosmosetehnoloogiatel või -andmetel. 

Hackatoni kohalik võitja saadetakse rahvusvahelisel ActInSpace'i finaalvõistlusele Toulouse'i 27. juunil 2018.