Erihind! Ugala teatri kontorimuusikal: tehnoloogiasse uppuva põlvkonna lugu

Eesti esimene kontorimuusikal „Nagu Soomes, aga veel parem“ põimib omavahel IT-maailma argipäeva, uudse helikeele ja eesti luuletaja fs-i loomingut. Tehnoloogiavidinaid täis kontoris püüab väike start-up firma leiutada uut äppi, mis toimiks kui „elu GPS“ – kalkuleeriks läbi kõik ohud ja annaks kasutajale nõu, kuidas elada ning milliseid otsuseid vastu võtta.

Lavastuse temaatika on intrigeeriv ja ülimalt aktuaalne. Meie kõigi igapäevaelu sõltub üha enam tehnoloogiast, mis areneb pöörases tempos ja mille mõju meie elukorraldusele aina kasvab. Oleme jõudmas oma arengus punkti, kus usaldame tehnoloogiat rohkem kui iseennast. Kes kontrollib päriselt meie elusid – kas inimene ise või hoopis elu lahutamatuks osaks saanud nutitelefon koos juhistega, kuidas olla üheaegselt äge, vaimukas ja edukas? Kas me oskame isegi enam armastust avaldada nutitelefoni vahenduseta?

Ugala teatri uuslavastuse tõid vaatajate ette läti noore generatsiooni tunnustatud tegijad: Läti Rahvusteatris töötav lavastaja Valters Silis ja näitekirjanik Janis Balodis.

„Nagu Soomes, aga veel parem“ etendub sel sügisel vaid korra Tallinnas: 23. novembril kl 19.00 Rahvusooperis Estonia.

Erihind teile: 15 eurot pilet. Märksõna: start-up

Sooduspileteid on võimalik osta ka internetis (Piletimaailm, Piletilevi) sooduskoodiga: start-up

Soeta pilet siit!