KUTSE: India sihtturu seminar Teduspargis Tehnopol

Head partnerid!

EAS on teinud ära suure töö India kui ühe võimaliku targa linna sihtturu kaardistamisel ning toonud muuhulgas välja, et järgmistel aastatel on Indial targa linna valdkonna investeeringuteks eraldatud 23 miljardit eurot. Lisaks turu-uuringule otsiti konkreetsemaid võimalusi, kuidas EAS saaks riiklikul tasandil Eesti ettevõtteid India turule sisenemisel aidata, et olemasolevat potentsiaali maksimaalselt ära kasutada.

Meie varasematel kohtumistel on India ühe võimaliku sihtturuna sageli ka teemaks olnud, kuid ettevõtjate sõnul on tegemist keskmisest keerulisema turuga, kuhu sisenemine nõuab tõenäoliselt lisajõudu. Siinkohal ongi meil rõõm teatada, et nii EAS kui Targa linna klaster on valmis ettevõtetele India turule sisenemisel appi tulema.

Esmalt korraldame 20. detsembril kell 14-16 India sihtturu seminari Tallinna Teaduspargis Tehnopol (Mäealuse 2/1, UK Lounge II korrusel), kus EASi ettevõtluskeskuse direktor Tanel Rebane ning India ekspordinõunik Ankit Bahl tutvustavad tehtud uuringu tulemusi. Lisaks soovime koos teiega panna paika järgmised võimalikud sammud India turule sisenemisel.

Peamised küsimused, mis seminaril vastuse leiavad:

  • Miks just India?
  • Kas Eesti targa linna ettevõtted suudavad arenevatele turgudele siseneda?
  • Mida peaksime tegema, et India turul edukad olla? 

Üritus on tasuta, kuid vajalik on registreerumine! Registreerumine kuni 10. detsembrini lingi vahendusel SIIN või gerttu@smartcitylab.eu.