Päev pärast homset: kuidas kohaneda kohanemisraskusega?

Eesti lähiajalugu kinnitab veenvalt: kriitilisel hetkel tehtud õiged otsused määravad meie käekäigu aastakümneiks. Ent kuidas teha õiged otsused, kui töö, inimesed ja maailm muutuvad kiiremini, kui meie kohaneme.

20.-21. aprill Tallinnas toimuval XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil "Päev pärast homset" otsime maailmatasemel juhtimismõtlejatega lahendusi õigete otsuste tegemiseks määramatuses ja pideva kohanemise tingimustes.

PARE Personalijuhtimise Aastakonverents on mõeldud head inimeste juhtimisest lugupidavale juhile ning teadlikule ja tulevikku vaatavale personalijuhile.

Konverentsi peaesinejateks on Thinkers50 juhtimismõtlejate hulka kuuluv London Business School’i strateegia ja ettevõtluse professor Julian Birkinshaw (UK), kes räägib kuidas muuta organisatsioon tulevikukindlaks. Rice University juhtimise ja psühholoogia professor ning tunnustatud juhtimiskoolitaja Brent Smith (USA), kes räägib kuidas luua uutmoodi partnerluse tingimustes tulemuslik meeskond. FORTUNE 100 Best Companies to Work For edetabeli ettevõtte Zappos.com esindaja Erica Javellana (USA), kes räägib kuidas muuta organisatsioonikultuur konkurentsieeliseks.

Lisaks on konverentsi programmis ja töötubades tulemas veel palju põnevat. 

Tule ja mõtle kaasa XXV PARE Personalijuhtimise Aastakonverentsil "Päev pärast homset" 20.-21. aprillil 2017 Tallinnas! Ja ära unusta kasutada sooduskoodi „Tehnopol“, sest nii kehtib Sulle PARE liikme hind!

Lisainfo ja registreerimine PARE kodulehel.