Registreerumine Kopenhaagenis toimuvale ITS Maailmakongressile

Kopenhaagenis toimub 17-21.09 ITS Maailmakongress, kus saab kokku intelligentse transpordi valdkonna kogukond üle kogu maailma.

Kongressil toimuvad uusi tehnoloogiaid ja valdkonna arenguid tutvustavad sessioonid, demonstratsioonid ning avatud on uuemate tehnoloogiate presenteerimiseks suur messiala. Kongress pakub erinevaid võimalusi kontaktide loomiseks nii avaliku- kui erasektori esindajate hulgas üle kogu maailma.

Varasematel Euroopas toimunud maailmakongressidel on osalejaid olnud ligi 14 000. Kongressi teemadega on lähemalt võimalik tutvuda SIIN.

Ürituse raames toimub eraldi Põhjamaade sessioon Nordic Stream, mille raames plaanitakse koostöös Soome, Rootsi, Norra ning Taani võrgustikega eraldi linnade liikuvusprobleemide lahendamisele suunatud seminari, kus esialgsete plaanide kohaselt saaksid ka Eesti ettevõtted laval võimaluse oma lahendusi tutvustada. 

Võimalus on Eesti delegatsiooniga kaasata ka VIP-i, et Eesti teemadele kongressil rohkem tähelepanu püüda.

Ühtlasi on ITS Estonial ITS Nationals võrgustiku kaudu võimalik korraldada erinevaid lisaüritusi/kohtumisi soovitud osapooltega üle kogu maailma. Lisaks on võimalus koostöös Smart City klastriga Eesti võrgustikule kohapeal korraldada ühist networking üritust.

REGISTREERUMINE: kongressil osalemine on tasuline, kuid kui saadakse kokku Eestist piisavalt suure delegatsiooni, siis grupina ITS Estonia kaudu registreerudes on võimalik taotleda allahindlust (5-10%). Selleks tuleb osalemissoovist teatada ITS Estonia koordinaatorile Maarja Rannamale hiljemalt 05.04 maarja.rannama@itl.ee. Kõik osalejad registreeritakse korraga ühtse grupina. Kongressi osalemistasudega on võimalik tutvuda SIIN.   

MAJUTUS: kuna suurte ürituste puhul tekib Kopenhaagenis majutuse osas väga kiiresti defitsiit, siis peaks selle broneerima kohe. Täpsema info võimaliku hotelli osas saadetakse osalistele õige pea.

Täpsem info ja registreerumine: Maarja Rannama ( ITS Estonia koordinaator, www.its-estonia.com, maarja.rannama@itl.ee, +372 555 82672)

(Pilt: https://itsworldcongress.com/)