Seminar “Teadlastelt elektroonikatööstusele”

Teadus- ja arendusasutuste koostöövõrgustik ADAPTER kutsub Teid osalema seminarile, kus teemaks on erinevad praktilised arendusvõimalused, mida ADAPTERis osalevad asutused pakuvad Eesti elektroonika valdkonna ettevõtetele.

ADAPTER – värav Eesti parimate teadus- ja arendusasutuste pakutavate teenuste, teadmiste ja arendusvõimaluste juurde. Ülikondensaatorid energiasalvestitena ja nende liidesed Hardi Hõimoja, Eesti Maaülikool Elektroonika ja robootika integratsiooniplatvorm ROS (Robot Operating System) Karl Kruusamäe, Tartu Ülikool Eurosioon elektroonikas Toomas Rang ja Kosmosetehnika orbiidil ja maas Rauno Gordon, Tallinna Tehnikaülikool Kompetentside/kutsestandardite platvorm elektroonikatööstuse ettevõtetele Kadri-Liis Kusmin, Tallinna Ülikool Tootearenduse olulisus suurettevõttes, Electrolux näitel Aivar Habakukk ja Hannes Lung, Eesti Kunstiakadeemia Tootearendus kui rännak vastavushindamiseni, elektromagnetilise ühilduvuse näide Riho Vendt ja Viljo Allik, Tartu Observatoorium

Soovijatel on võimalus peale seminari osaleda Tartu Observatooriumi laboreid tutvustaval ekskursioonil, sh EMC laboris ja vibratsioonilaboris.

Palume registreeruda hiljemalt 27. märtsiks siin.

Seminar toimub 29. märtsil 2017 kell 11.00 -14.00 Tartu Observatooriumis, aadressil Observatooriumi 1, Tõravere, Tartumaa.

Info seminari kohta: Riin Prikk, riin.prikk@ut.ee, tel 737 4805 või Anneli Saaroja, anneli.saaroja@adapter.ee, tel 737 4806