Tehnopol Startup Inkubaatori 24h kontor avatud!

20.01.2017

Teaduspargis Tehnopol asuvas Startup Inkubaatoris avati kasvavate tehnoloogiaettevõtete tegevuse toetamiseks koostöötamise kontor, mis annab ettevõtjale võimaluse väga soodsatel tingimustel rentida kontorilaud. Koostöötamiskeskus on avatud 7 päeva nädalas 24 tundi ning asub aadressil Mäealuse 2/1 2. korrusel.  

hub-3

Kõikidele Tehnopoli äriarendusteenuste klientidele või Startup Inkubaatori programmis olevatele ettevõtetele on koostöötamise kontori kasutamine tasuta! Teistele rakendub kuutasu 70 eur+km/kuu töökoha kohta.

 

Koostöötamise keskuses saab teile osaks:

- Avatud kontori laud: avatud kontoris on 10 töökohta, mida võite kasutada igal ajal.  

- Koosolekuruumid: 6 koosolekuruumi, mida saate tasuta kasutada broneerides läbi veebipõhise süsteemi: https://www.tehnopol.ee/kinnisvara-2/seminariruumid/. Ruumi broneerides sisestage promokoodi reale “Startup Inkubaator”.

- Telefoninurgad: 5 helikindlat nurgakest, mis on vabalt kasutamiseks igal ajal ning ettebroneerimist ei vaja.

- Kööginurk: vajaliku tehnika ja varustusega iseteenindusega kööginurk on kõikidele vabalt kasutamiseks igal ajal.

- Printer: tooneriga varustatud must-valge printer on kõikidele kasutamiseks, vaja lisada vaid A4 või A3 paberit.

- Tasuta Wifi kõikjal Inkubaatori korrusel

- Parkimine: tasuta parkimine maja ees lühiajaliseks parkimiseks (30min) ja maja taga pikemalt parkimiseks. Võimalus rentida koht ka maa-aluses parklas, selleks võtke ühendust: Maarika.Maripuu@astlanda.ee  (maja haldur)

- Asukohateenused: Tehnopoli linnaku klientidele kehtivad mitmete asukohateenuste puhul soodsamad hinnad, tutvu teenustega siin: http://www.tehnopol.ee/kinnisvara-2/asukoha-ning-partnerite-teenused/

hub2  hub1

 

Kui teie ettevõte on juba piisavalt suur, et rentida päris oma privaatne kontor, siis võtke ühendust Kariniga, et uurida pakutavaid võimalusi: tel.+372 56 800 200, karin@tehnopol.ee.