Sandra ja Jalmar Vabarna kontsert juba sel neljapäeval!

08.03.2017

Teaduspargi Tehnopol kulutuuriprogramm kutsub kevadkontserdile „Sandra ja Jalmar Vabarna lood“ 16. märtsi õhtul kell 18:00 Küberneetika maja saali „Veenus." Veel on mõned piletid alles! Saadaval vaid Piletilevi eelmüügist SIIN.

Sandra ja Jalmar on muusikud, kes on ammutanud teadmisi õppides nii Eestis kui Rootsis. Hetkel tegutsevad nad koos ansamblis Trad.Attack!, kelle masterplaan on mängida igas maailma riigis.

Seega reisivad muusikud väga tihti. Pärimusmuusikast on läbi imbunud mõlemad ning see on inspireerinud neid ka omi lugusid kirjutama. Kontserdil kuulebki lugusid, mis neid oma muusikuteel ja eluteel kõnetanud on.

Kontsertkohtumine on uus formaat, mille raames toimub vestlus armastatud muusikutega. Räägitakse muusiku elutööst, põnevatest juhtumistest ning loomulikult põimitakse see kõik kauni muusika sisse.

Jalmar Vabarna (laul, kitarrid)
Sandra Vabarna (laul, eesti rahvapillidid)

Piletiinfo:
Pilet 10 eurot, üliõpilastele, õpilastele ja pensionäridele 7 eurot, lastele kuni 7 a (k.a.) täiskasvanud saatjaga sissepääs tasuta.

Lisainfo: uudised@tehnopol.ee

Facebooki üritust näed SIIT

Kontserdi korraldaja: SA Tallinna Teaduspark Tehnopol, www.tehnopol.ee

Tallinna Teaduspark Tehnopol alustas kulutuuriprogrammiga 2016 aasta alguses, et tuua muusika, teater ja kino Mustamäel asuvasse Teaduspargi Tehnopol linnakusse.