AI ideepäev aitab leida tehisintellekti valdkonnas koostööpartnereid

AI ideepäev aitab leida tehisintellekti valdkonnas koostööpartnereid

Sügishooajal on Tehnopolis tehisintellekti ehk AI teemal palju põnevat tulemas. Alustame AI ideepäevaga, mis toimub septembri alguses ja kuhu ootame osalema erinevate valdkondade ettevõtete esindajaid. 

Tänapäeva kiiresti areneval digitaalsel maastikul on tehisintellekti potentsiaali kasutamine edu saavutamiseks ülioluline. Tehnopoli tehisintellektile pühendatud üritused pakuvad ideaalset platvormi oma teadmiste laiendamiseks, väärtuslike sidemete loomiseks ja võimalike koostööpartnerite leidmiseks.

AI ideepäev pakub tulevastele AI-spetsialistidele ja AI-huvilistele ainulaadset võimalust süveneda tipptasemel valdkonna keerdkäikudesse. Ideepäev on mõeldud selleks, et pakkuda teadmisi ja kiiret tagasisidet probleemi kohta, mida teie ettevõte AI-tehnoloogiate abil lahendab, kusjuures teid kuulavad ja juhendavad valdkonna kogenud eksperdid. See hea koht, kus vahetada ideid sarnaselt mõtlevate inimestega ja laiendada oma võrgustikku.   

Vaata, mis toimus eelmisel AI ideepäeval!

Lisaks AI ideepäevale on tulemas ka koolitusi ja töötube. Hoidke meie kanalitel silm peal, jagame suve jooksul kindlasti lisainfot! 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega