Meist

Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol aitame alustavatel ja arenevatel tehnoloogiaettevõtetel kiiremini kasvada. Toetame oma tegevustes maailma muutvat innovatsiooni ja tehnoloogiaettevõtlust!

Baltimaade suurima teaduspargi ning tehnoloogiaettevõtluse tõmbekeskusena pakume Sinu ettevõttele nii moodsaid büroopindasid koos kõige sinna juurde kuuluvaga kui ka tipptasemel nõustamist oma äri arendamiseks ja eksportturgudele sisenemiseks.

Meie tark teaduslinnak asub Mustamäel Tallinna Tehnikaülikooliga ühtses linnakus ning siin on juba endale kodu leidnud mainekad tehnoloogiaettevõtted nagu Skype, Cybernetica, Starship Technologies, Ektaco, SMIT ja veel üle 200 innovaatilise tehnoloogiapõhise ettevõtte.

Oleme arendanud linnakut nii, et Sinu ettevõtte töötajatel oleks siin hea – tasuta parkimine, erinevad seminari- ja koosolekuruumid, põnevad söögikohad, sportimisvõimalused ja veel paljud teisi teenuseid.

Tehnopol Startup Inkubaator on abiks Sinu tehnoloogiapõhisele iduettevõttele oma äri arendamisel ja investeeringu kaasamisel, kasutades selleks Eesti ja Euroopa parimaid mentoreid.

Tehnopoli äriarendusmeeskond aitab Sinu tervise-, rohe- või infotehnoloogiaettevõttel leida kontakte uutel ja olemasolevatel eksportturgudel, arendada ja uuendada ettevõtte ärimudelit ning toetada tootearendustegevustes, leida koostööpartnereid, viies ettevõtte kiiresti kokku õigete inimestega ja võimalusel leida investeeringuid.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega