Ostutingimused

Veebilehe www.tehnopol.ee (edaspidi Veebipood) omanik on SA Tallinna Teaduspark Tehnopol (registrikood 90008258) asukohaga Mäealuse 2/4, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad veebilehe kaudu teenuste ostmisel.

Veebilehel pakutavate teenuste hinnad on märgitud teenuse juurde.

Teave teenuse kohta on esitatud veebilehel vahetult teenuse juures.

Tellimuse vormistamine

Seminariruumi broneerimiseks tuleb valida sobiv ruum, aeg ning ruumipaigutus. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Pärast aja valikut kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või arvega.

Leping jõustub alates broneeringu kinnitamisest.

Kui teenust ei ole võimalik osutada, teavitatakse ostjat sellest esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha võimalikult kiirelt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimuse muutmine

Seminariruumide broneeringut on võimalik muuta läbi unikaalse lingi, mis saadetakse tellija poolt sisestatud meiliaadressile koos tellimuse kinnitusega. Broneeringuid saab muuta vaid siis, kui ürituse alguseni on jäänud rohkem kui 24 tundi.

Koolituse, seminari või muu tasulise ürituse tellimust on võimalik tühistada juhul, kui ürituse alguseni on jäänud vähemalt 48 tundi. Kui üks tellija on teinud mitu broneeringut, siis tasuta tühistamine kehtib vaid ühele broneeringule. Järgmise tühistatud tellimuse korral saadetakse tellijale 50% ettemaksu arve.

Veebilehe omanik tagastab teenuse tellimuse tühistamisel teenuse eest juba varem makstud summa kauba ostjale mitte hiljem kui 14 kalendripäeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest.

Veebilehe omanikul on õigus taganeda müügitehingust ning tühistada tellimus, kui teenuse hind on veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla teenuse turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus pretensiooni korral kuni 14 päeva jooksul alates teenuse tarbimisest pöörduda veebilehe omaniku poole, saates e-kirja aadressile info@tehnopol.ee või helistada telefonil: +372 56 800 200.

Veebilehe omanik ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud ostja tegevuse, tegevusetuse või puudulikult edastatud informatsiooni tõttu.

Veebilehe omanik vastab ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 kalendripäeva jooksul.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebilehe omanik kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse osutamiseks.

Veebilehe omanik edastab isikuandmeid makselahenduse pakkujale, et võimaldada maksete teostamist.

Veebilehe omanik saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest teada e-kirja teel või järgides uudiskirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebilehe omaniku osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@tehnopol.ee või helistada telefonil: +372 56 800 200.

Kui ostja ja veebilehe omanik ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebilehe omaniku vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega