Enterprise Europe Network (EEN)

Kui soovite leida tehnoloogia- ja äripartnereid, teha oma lahendused nähtavaks ja saada regulaarset infot koostööürituste kohta, siis aitab Teid Enterprise Europe Network.

Enterprise Europe Network (EEN) on väike- ja keskmise suurusega ettevõtete toetamiseks loodud üle-Euroopaline võrgustik, mis võimaldab luua äri- ja arendusalaseid kontakte (sealhulgas otsida partnereid europrojektideks.

Allpool ülevaade sellest, milliseid võimalusi EEN pakub:

  1. Ettevõtte profiil andmebaasis: koostame Te ettevõttele põhjaliku tehnoloogia- või äripakkumise, mida võrgustikus levitada ja mis on andmebaasis otsingutele avalik.
  2. Otsingud ja teavitused: kasutades märksõnu huvipakkuva tehnoloogia ja/või turu kohta, saab andmebaasist sobivaid partnereid otsida ning tellida teavitus, kui huvipakkuvaid profiile lisatakse. Otsingut võite kasutada nii partnerite leidmiseks kui ka oma sektoris toimuvaga kursis olemiseks.
  3. Kontaktid Euroopas: konkreetse äri- või koostööhuvi korral on võimalik ühendust võtta ettevõtlusorganisatsioonidega üle Euroopa, kes aitavad partnereid otsida ja nendega kontakteeruda. Lisaks annavad  ettevõtlusorganisatsioonid nõu ja kontakte sihtturu regulatsioonide jt. valdkondade osas.
  4. Info partnerlusürituste kohta: EENi raames korraldatakse erinevaid valdkondlikke partnerlusüritusi, kus potentsiaalsete koostööpartneritega silmast-silma kohtuda.

Täpsem info EEN kohta een.ec.europa.eu ning eesti keeles enterprise-europe.ee.

Tehnopoli klientettevõtetele on võrgustiku kasutamine tasuta. Täpsem info ja abi EEN võrgustikuga liitumisel:

Piret Hirv piret.hirv@tehnopol.ee +372 50 87 043

Ragmar Saksing ragmar.saksing@tehnopol.ee +372 52 54 265

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega