Eesti aukonsulid käisid Tehnopolis tutvumas rohetehnoloogia sektoriga

Eesti aukonsulid käisid Tehnopolis tutvumas rohetehnoloogia sektoriga

20. juunil külastasid Eesti aukonsulid teadus- ja ärilinnakut Tehnopol, et saada ülevaade Eesti rohetehnoloogia sektorist ning tutvuda valdkonna silmapaistvamate ettevõtetega. 

Tehnopoli külastus toimus 19.-23. juunini toimuva aukonsulite konverentsi raames, millest võtab osa ligi 120 Eesti aukonsulit kogu maailmast. Konverentsi eesmärk on tutvustada aukonsulitele Eesti sise- ja välispoliitika olulisemaid teemasid ning üheskoos arutada, kuidas tutvustada Eestit maailmas senisest veelgi paremini, aidata Eesti ettevõtteid välisturgudele, meelitada siia investeeringuid ning edendada turismi- ja kultuurisektorit.

Tehnopolis toimuva kohtumise eesmärgiks oli viia aukonsulid paremini kurssi Eesti rohetehnoloogia valdkonnaga ning tutvustada neile meie kogukonna ettevõtteid. Aukonsulite ürituse programmi, mis sisaldab paneelvestlusi ja ettevõtete tutvusi, on kokku pannud Tehnopol koostöös CleanTech Estoniaga. Tehnopoli rohetehnoloogia valdkonnajuht Ragmar Saksing juhtis paneelvestlust, mis keskendus ekspordivõimalustele rohetehnoloogias. Paneelis osalesid ettevõtete Zero Terrain, Roofit.Solar, Bisly, Timbeter ja Hepta Insights esindajad. CleanTech Estonia juht Kädi Ristkok modereeris paneelvestlust rahvusvahelise raha kaasamise teemal rohetehnoloogias. Arutlesid Raiku, Fuseboxi ja Sunly esindajad.  

Viiel Eesti rohetehnoloogia ettevõttel oli võimalus oma ettevõtet lähemalt tutvustada. Lavale astusid eAgronom, SFV, Myceen ja Gelatex.  

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega