Kohvihommik: kuidas saada meediasse?

  • 08.06.2023
  • 09:30
  • -
  • 08.06.2023
  • 11:30

Saturn, Teaduspark Tehnopol, Teaduspargi 6/1

Kuidas luua meediaga sõbralikke ja kestlikke suhteid? Kuidas teha nii, et just sinu ettevõtte pressiteade paistaks sadade hulgast silma ja saaks kajastusi? Kuidas saada oma toote või teenusega telesse?

Just neid teemasid arutame 8. juunil Tehnopoli kohvihommikul, kuhu oleme kutsunud Kai Väärtnõu (ETV “Ringvaate” vastutav toimetaja) ja Tarmo Virki (FoundME tegevtoimetaja). Kai ja Tarmo avavad veidi toimetuste argipäeva telgitaguseid ja küsime neilt täitsa otse, et mida siis ikkagi teha, et oma ettevõtte lugu meediasse saada. Vestlust modereerib Kristi Jõeäär (Tehnopoli turundus- ja kommunikatsioonijuht).

Kai on ETV menuka saate “Ringvaade” vastutav toimetaja juba viimased viis aastat, lisaks on ta toimetanud mitmeid kultuuri- ja päevakajalisi saateid ning viinud läbi meediateemalisi koolitusi. 2022. aastal pälvis Kai Eesti filmi- ja teleauhindade jagamisel aasta sisulooja tiitli.

Tarmo töötab Äripäeva idufirmade portaali FoundME tegevtoimetajana ja tal on 20 aastane kogemus globaalsest (Reuters) ja ka Eesti ajakirjandussektorist. Tarmo on ajakirja “CoFounder” ja destilleerimisvabriku Lahhentagge üks asutajaid.

Kohvihommikule on oodatud Tehnopol Startup Inkubaatori idufirmad, Tehnopoli kliendid ja meie linnakus toimetavad ettevõtted. Kogunemine alates 9.30, vestlusega alustame kell 10. Kohvihommik on eesti keeles.

Pärast kohvihommikut on võimalus rohealal saada osa Tehnopoli suvepäevast, mille vaieldamatuks hitiks on ninja-rada ning peaesinejaks Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega