Kriisimurdja: muutuvast majandusest ja ärivõimalustest ettevõtja Jaan Puusaagiga

  • 15.04.2020
  • 11:00
  • -
  • 15.04.2020
  • 12:00

Online

Järgmine veebiseminar toimub 15. aprillil kell 11.00, kus äriarendusüksuse juht Martin Goroško intervjueerib kogenud ettevõtjat, ehituskeemiaettevõtte Krimelte omanikku ja juhti Jaan Puusaagi. Juttu tuleb kriisi mõjust majandusele, ärivõimalustele ja trendidele.

Saame teada, mida teeb kogenud ettevõtja kriisi mõju absorbeerimiseks, millised on tema kogemused eelmistest rasketest aegadest majanduses ning kas on võimalik praegusega paralleele tõmmata. Räägime ka pisut ennustustest – milliseid trende võiks kriis kaasa tuua, kas tekivad uued ärivõimalused ning kuidas sektorid ennast taas käima saavad.

Üritustesari on tasuta, kuid vajalik on registreerimine.

“Kriisimurdja” on Tehnopoli ja KPMG koostöös valminud uus ja praktiline veebiseminaride sari, milles erinevad kriisikogemusest karastunud valdkonna eksperdid jagavad tasuta nõu ja mõtestavad lahti keskkonda, milles me kõik toimetame. 

Veebiseminaride sari hõlmab 10 erinevat ülipõnevat ja praktilist koolitust. Esimeses veebiseminaris rääkisime töösuhetest ja lepingutest ning see on järelvaadatav Tehnopoli kodulehelt tehnopol.ee/kriisimurdja ja KPMG Eesti COVID-19 veebilehelt: https://home.kpmg/ee/et/home/insights/2020/03/COVID-19%20.html

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega