Tehnopol Entertainment Week 2020

  • 07.09.2020
  • 08:00
  • -
  • 11.09.2020
  • 17:00
  • Teaduspark Tehnopol

Teadus- ja ärilinnak Tehnopol, Teaduspargi 6/1 Tallinn

Registreerun Tehnopol Entertainment Week 2020

Teate, mis on suve lõppemise juures positiivne? See tähendab, et kohe-kohe algab Tehnopol Entertainment Week!

Festival toimub sel aastal 7.-11. septembrini ning kirevas kavas on nii inspireerivaid koolitusi, uudsete tehnoloogiate demosid, ettevõtete külastusi, spordivõistluseid kui ka äge välikontsert. Kõik üritused on tasuta ning kohale on oodatud nii töötajad, ettevõtlushuvilised, tudengid kui ka inimesed Tehnopoli lähinaabrusest.

ESMASPÄEV (07.09) – IDUETTEVÕTETE PÄEV
Anname festivalinädalale avapaugu Tehnopoli A&O ehk iduettevõtetega. Kiika, mis põnevad ettevõtmised Tehnopol Startup Inkubaatoris parasjagu idanemas on ning mis võimalusi pakutakse alustavatele idudele.

TEISIPÄEV (08.09) – TERVISE TEISIPÄEV
Teisipäeva alustame keha ja vaimu virgutamisega. Päeva tippsündmuseks on Tervisekogukonna kärajad, mis lahkab kaugteenuste valu ja võlu. Lisaks on demoalal võimalik tutvuda tervisetehnoloogia kõige uuemate lahendustega.

KOLMAPÄEV (09.09) – LINNAKUPÄEV
Targaks ei muuda linna tema IQ, vaid lahendused, mis me enda töökeskkonna arendamiseks loonud oleme. Linnakupäeval just sellele keskendumegi ning samuti anname põneva orienteerumisbingoga ülevaate kõigest põnevast, mis Tehnopoli kampusel leidub.

NELJAPÄEV (10.09) – ROHETEHNOLOOGIA PÄEV
Neljapäeval tuleme tööle autota, liigeldes keskkonnasõbralikult kas jalgsi, jalgrattaga, rulaga või tõukerattaga. Samuti on kõigil linnaku klientidel võimalik oma ökoloogilist jalajälge vähendada, minnes ELMO rendiautoga puud istutama. Õhtul naudime toiduautode pakutavat menüüd ja elame rajul kontserdil kaasa Karl-Erik Taukarile.

REEDE (11.09) – INSPIRATSIOONIPÄEV
Paneme nädalale punkti ja võtame hetke inspiratsiooni ammutamiseks. Kuulame, kuidas muuta oma tegemisi innovaatilisemaks, võtame aja maha ning teritame oma keelt ja meelt värske kosutusega.

Täpsem info tulekul!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid